BigHunter potence, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

BigHunter kapsulas ir dabisks papildinājums, kas paredzēts, lai uzlabotu vīriešu potenci un erekcijas kvalitāti. Šīs kapsulas satur īpašas sastāvdaļas, kas veicina seksuālo veselību un palīdz sasniegt optimālu sniegumu tuvībā.

Impotence, kas pazīstama arī kā  erektilā disfunkcija  , rodas, ja vīrietis nevar iegūt vai uzturēt dzimumlocekļa erekciju. Tas ietekmē viņu spēju veikt dzimumaktu, un, lai gan ap to ir daudz aizspriedumu, tas skar pusi no visiem vīriešiem vecumā no 40 līdz 70 gadiem.

Kas ir erektilā disfunkcija?

Erekcijas disfunkcija var ietekmēt cilvēkus dažādos veidos. Dažiem vīriešiem ir problēmas ar erekciju, dažiem ir grūtības saglabāt erekciju, un daži nevar izplūst. Vairumā gadījumu tā ir gadījuma vai īslaicīga problēma, bet dažiem vīriešiem tā var rasties biežāk.

Pārbaudiet arī: Revitaprost , Wirex

Erektilās disfunkcijas cēloņi

1. Zāles un narkotikas

Daudzas zāles erektilās disfunkcijas uzskaita kā iespējamo blakusparādību. Daži beta blokatori, ķīmijterapijas zāles, SSAI, piemēram, fluoksetīns, zāles, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu, tostarp kodeīns, diazepāms, un atpūtas zāles, piemēram, kokaīns, var izraisīt erektilās disfunkcijas.

2. Augsts asinsspiediens un augsts holesterīna līmenis

Hipertensija (  augsts asinsspiediens  ) un  augsts holesterīna līmenis  var ietekmēt jūsu veselību dažādos veidos, tostarp izraisīt erektilās disfunkcijas. Asinsspiediena un holesterīna līmeņa kontrole var palīdzēt samazināt risku saslimt ar daudziem veselības stāvokļiem.

3. Sirds problēmas

Erekcija rodas, kad dzimumloceklī tiek iesūknēts vairāk asiņu. Tātad, ja jūsu sirds nedarbojas efektīvi, lai sūknētu asinis visā ķermenī, tas var radīt problēmas ar erekciju un tās saglabāšanu.

4. Neiroloģiski traucējumi un nervu problēmas

Smadzenēm ir jānosūta signāli dzimumloceklim, lai jūs iegūtu erekciju. Tātad, ja ir problēmas ar smadzenēm vai nerviem, kas nes šos ziņojumus, tas var izraisīt erektilās disfunkcijas. Ir daudz neiroloģisku un nervu traucējumu, kas izraisa erektilās disfunkcijas, tostarp:

BigHunter

Izturības velosipēdistiem dažkārt attīstās erektilā disfunkcija, jo ilgstošs spiediens uz sēžamvietām un dzimumorgāniem var ietekmēt nervus, kas stimulē erekciju. Tas parasti ir īslaicīgs.

Dažu veidu ievainojumi un operācijas var izraisīt arī nervu bojājumus, piemēram, mugurkaula ievainojumus,  gūžas lūzumus  un operācijas vai staru terapiju cirkšņa zonā.

5. Diabēts un endokrīnās problēmas

Jūsu hormoni kontrolē seksuālo funkciju, un endokrīnā sistēma ražo hormonus. Tātad, ja ir problēmas ar jūsu endokrīno sistēmu, tas var ietekmēt jūsu seksuālo veselību, tostarp spēju iegūt un saglabāt erekciju.

Cukura diabēta komplikācijas var izraisīt arī erektilās disfunkcijas nervu bojājumu un asinsrites traucējumu dēļ.

6. Garīgās un emocionālās problēmas

Ironiski, bailes no impotences var izraisīt erektilās disfunkcijas. Satraukums par sniegumu kādā dzīves posmā skar lielāko daļu vīriešu. Ja vienreiz nespējat iegūt erekciju, var rasties bailes, ka tā atkārtosies, un tas var atturēt jūs no uzbudinājuma.

Depresija  un trauksme ir saistīta arī ar erektilās disfunkcijas, gan kā nespējas uzturēt erekciju cēloni, gan kā sekas. 

Emocijām ir nozīme erekcijas iegūšanā un saglabāšanā. Ja jūsu dzīvē ir daudz stresa vai trauksmes, tas var ietekmēt jūsu seksuālo dzīvi. 

Kas ir BigHunter un kam tas paredzēts?

BigHunter kapsulas ir uztura bagātinātājs, kura mērķis ir uzlabot vīriešu potenci un seksuālo veiktspēju. Šīs kapsulas satur īpašu dabisko sastāvdaļu formulu, kas veicina seksuālo veselību un veicina erekcijas kvalitāti. Spermax Control ir paredzēts vīriešiem, kuri vēlas palielināt savu enerģiju, uzlabot dzimumtieksmi un iegūt spēcīgāku, ilgstošāku erekciju.

Paredzētais lietojums

BigHunter kapsulas ir ieteicamas šādos gadījumos:

 • Vīriešiem, kuriem ir grūtības sasniegt un uzturēt spēcīgu un ilgstošu erekciju.
 • Tiem, kas vēlas uzlabot savu seksuālo sniegumu un palielināt tuvības izturību.
 • Vīriešiem, kuri vēlas stiprināt savu dzimumtieksmi un palielināt libido.
 • Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savas erekcijas kvalitāti un dzīvot apmierinošāku seksuālo dzīvi.
 • Vīriešiem, kuri vēlas palielināt asins plūsmu uz dzimumlocekļa un nodrošināt labāku cirkulāciju dzimumorgānu rajonā.

Kā darbojas BigHunter ?

BigHunter kapsulas darbojas vispusīgi, lai uzlabotu vīriešu potenci un seksuālo veiktspēju. Šīs kapsulas satur rūpīgi atlasītu dabisko sastāvdaļu kombināciju, kas darbojas sinerģiski, lai sniegtu īpašus ieguvumus.

Pirmkārt, Big Hunter palīdz uzlabot asins plūsmu uz dzimumlocekli, kas veicina spēcīgāku un ilgāku erekciju. Tas tiek panākts, pateicoties sastāvdaļām, kas veicina asinsvadu paplašināšanos, tādējādi uzlabojot cirkulāciju dzimumorgānu rajonā.

Turklāt šīs kapsulas palīdz palielināt libido un uzlabo dzimumtieksmi. Īpašās BigHunter sastāvdaļas iedarbojas uz endokrīno sistēmu, stimulējot testosterona, hormona, kas atbild par vīriešu dzimumtieksmi, ražošanu.

Vēl viens svarīgs aspekts ir tas, ka BigHunter palīdz uzlabot seksuālo izturību. Tajā esošās sastāvdaļas var palīdzēt aizkavēt priekšlaicīgu ejakulāciju un pagarināt dzimumakta ilgumu, kas sniedz lielāku gandarījumu gan vīrietim, gan viņa partnerim.

BigHunter

BigHunter sastāvdaļas (sastāvs)

 • L-arginīns : šo neaizvietojamo aminoskābi izmanto slāpekļa oksīda sintēzē, kas palīdz atslābināt asinsvadus un uzlabo asinsriti. Pētījumā, kas publicēts Seksuālās medicīnas žurnālā, konstatēts, ka L-arginīna papildināšana ievērojami uzlaboja erektilās funkcijas vīriešiem ar vieglu vai vidēji smagu erektilās disfunkcijas pakāpi.
 • Brazīlijas žeņšeņs : pazīstams arī kā “Brazīlijas žeņšeņs” vai “suma sakne”, to tradicionāli izmanto kā adaptogēnu, kas palīdz mazināt nogurumu un palielina izturību. Lai gan ir nepieciešami sīkāki pētījumi par tā ietekmi uz seksuālo potenci, daži pētījumi liecina, ka tai var būt enerģētiskas un antioksidanta īpašības.
 • Auzu zāle: Auzu zāle jau sen ir izmantota kā dabisks afrodiziaks, kas palīdz uzlabot libido un seksuālo funkciju. Pētījums, kas publicēts žurnālā Nutrients, atklāja, ka auzu ekstrakta papildināšana uzlaboja seksuālo funkciju sievietēm pēcmenopauzes periodā.
 • Panax Ginseng : Žeņšeņa ietekme uz seksuālo funkciju un erektilās disfunkcijas ir plaši pētīta. Pētījumā, kas publicēts Starptautiskajā Impotences pētījumu žurnālā, konstatēts, ka Panax žeņšeņs uzlaboja erektilās funkcijas vīriešiem ar vieglu vai vidēji smagu erektilās disfunkcijas pakāpi.
 • Guarana: Guarana ir ar kofeīnu bagāts augs, kas var sniegt enerģiju un stimulēt. To tradicionāli izmanto kā dabisku stimulantu un var palīdzēt uzlabot fizisko izturību.
 • Lovage : pazīstams arī kā “Cnidium monnieri”, tas ir izmantots tradicionālajā ķīniešu medicīnā, lai uzlabotu seksuālo funkciju. Daži pētījumi liecina, ka tam var būt vazodilatējoša iedarbība un uzlabot erektilo funkciju.
 • Myristic : Pazīstams arī kā muskatrieksts, to tradicionāli izmantoja kā dabisku afrodiziaku. Tomēr ir nepieciešami turpmāki pētījumi, lai apstiprinātu tā īpašo ietekmi uz seksuālo potenci.
 • Indijas žeņšeņs: pazīstams arī kā “Withania somnifera” vai “Ashwagandha”, to izmanto ājurvēdas medicīnā, lai veicinātu seksuālo vitalitāti. Vairāki pētījumi liecina, ka Indijas žeņšeņs var uzlabot spermas kvalitāti un seksuālo funkciju vīriešiem.
 • Maca sakne : Maca sakne ir pazīstama ar savām afrodiziaka īpašībām un tradicionāli tiek izmantota libido un seksuālās veiktspējas uzlabošanai. Ethnopharmacology žurnālā publicētajā pētījumā konstatēts, ka maca uzlaboja seksuālo funkciju sievietēm ar antidepresantu izraisītu seksuālo disfunkciju.

BigHunter briesmas, efektivitāte, priekšrocības

 • Erekcijas spēka un kvalitātes uzlabošana: BigHunter ir paredzēts, lai uzlabotu asins plūsmu uz dzimumlocekli, kas var izraisīt spēcīgāku un ilgāku erekciju.
 • Paaugstināta dzimumtieksme: BigHunter īpašās sastāvdaļas var palīdzēt stiprināt libido un palielināt seksuālo apetīti, veicinot apmierinošāku seksuālo dzīvi.
 • Lielāka seksuālā izturība: BigHunter var palīdzēt aizkavēt ejakulāciju un pagarināt dzimumakta ilgumu, ļaujot jums izbaudīt ilgākas, intīmas tikšanās.
 • Uzlabota seksuālā veiktspēja: BigHunter dabiskās sastāvdaļas var palīdzēt uzlabot jūsu vispārējo seksuālo veiktspēju un palielināt jūsu pārliecību par guļamistabu.
 • Seksuālās veselības veicināšana: BigHunter var veicināt vispārējo seksuālo veselību, uzlabojot asinsriti, stiprinot endokrīno sistēmu un nodrošinot būtiskas uzturvielas optimālai ķermeņa darbībai.
BigHunter

BigHunter lietošanas efekts

BigHunter potences kapsulu lietošanas ietekme var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Tālāk ir norādīti daži iespējamie rezultāti, kas cilvēkiem var rasties, lietojot šo papildinājumu:

 • Erekcijas kvalitātes uzlabošana: BigHunter var palīdzēt uzlabot erekcijas stingrību un ilgumu, kas var radīt apmierinošāku seksuālo pieredzi.
 • Paaugstināta dzimumtieksme: daudzi lietotāji ir ziņojuši par libido palielināšanos un lielāku seksuālo apetīti pēc regulāras BigHunter lietošanas .
 • Lielāka seksuālā izturība: dažiem vīriešiem ir uzlabojusies spēja nodarboties ar seksu ilgāk, aizkavējot ejakulāciju un palielinot izturību.
 • Paaugstināta pašapziņa un pašcieņa: uzlabojot savu seksuālo sniegumu, daži cilvēki ir piedzīvojuši pašapziņas un pašcieņas pieaugumu intīmajā jomā.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Kopš es sāku lietot BigHunter potences kapsulas , esmu piedzīvojusi ievērojamus uzlabojumus savā seksuālajā dzīvē. Kā kravas automašīnas vadītājam mans darbs var būt nogurdinošs un saspringts, kas ietekmē manu personīgo sniegumu. Tomēr, kopš sāku lietot BigHunter , esmu ievērojis ievērojamu savas spējas un seksuālās izturības pieaugumu.

Erekcija ir spēcīgāka un ilgstošāka, kas palielināja gan manis, gan mana partnera apmierinātību. Turklāt mana dzimumtieksme ievērojami palielinājās, kas atjaunoja mūsu intīmo dzīvi. Man šķiet, ka man ir vairāk enerģijas un pārliecības par guļamistabu, kas izraisa intensīvākas un patīkamākas tikšanās.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

Man visvairāk patīk BigHunter , ka tas ir dabisks papildinājums. Man nav jāuztraucas par nepatīkamām blakusparādībām vai kaitīgām sastāvdaļām. Es piedzīvoju uzlabojumus bez sarežģījumiem vai neveiksmēm.

«Kopš sāku lietot BigHunter potences kapsulas, mana seksuālā dzīve ir būtiski mainījusies. Kā mehāniķim mans darbs ir saistīts ar garām darba stundām un augstām fiziskām prasībām, kas ietekmē manu sniegumu privātajā dzīvē. Tomēr, pateicoties BigHunter, es atguvu savu pašapziņu un izbaudu pilnvērtīgu un apmierinošu seksuālo dzīvi.

Kapsulas uzlaboja manas erekcijas kvalitāti, padarot tās stiprākas un noturīgākas. Palielinājās arī mana seksuālā izturība, kas man ļāva ilgāk un vairāk apmierināt tikšanās ar savu partneri. Turklāt mans libido ievērojami palielinājās, pamodinot seksuālo tieksmi, kas, manuprāt, ir zudusi.

Visvairāk man BigHunter patīk tā dabiskā formula. Man nav jāuztraucas par nevēlamām blakusparādībām, jo ​​esmu pārliecināts, ka izmantotās sastāvdaļas ir drošas un efektīvas. Turklāt tas, ka to ir viegli lietot – tikai divas kapsulas dienā – padara to viegli iekļaujamu manā ikdienas rutīnā.”

BigHunter cena ražotāja oficiālā vietne – atlaide, kur nopirkt

Tomēr mēs esam priecīgi jūs informēt, ka ražotājs ir sagatavojis īpašu BigHunter akciju . Preces parastā cena ir, šobrīd var saņemt 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, vienkārši dodieties uz ražotāja oficiālo vietni. Reklāmas kods nav nepieciešams. Vienkārši veiciet pasūtījumu tiešsaistē, un menedžeris ar jums sazināsies. Lūdzu, ņemiet vērā, ka akcijā iekļauto preču skaits ir ierobežots un piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku. Apmaksa tiek veikta piegādes brīdī.

Komentēt