Portāls par uztura bagātinātājiem

BigHunter potence, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

BigHunter

BigHunter

BigHunter kapsulas ir dabisks papildinājums, kas paredzēts, lai uzlabotu vīriešu potenci un erekcijas kvalitāti. Šīs kapsulas satur īpašas sastāvdaļas, kas veicina seksuālo veselību un palīdz sasniegt optimālu sniegumu tuvībā.

Impotence, kas pazīstama arī kā  erektilā disfunkcija  , rodas, ja vīrietis nevar iegūt vai uzturēt dzimumlocekļa erekciju. Tas ietekmē viņu spēju veikt dzimumaktu, un, lai gan ap to ir daudz aizspriedumu, tas skar pusi no visiem vīriešiem vecumā no 40 līdz 70 gadiem.

Kas ir erektilā disfunkcija?

Erekcijas disfunkcija var ietekmēt cilvēkus dažādos veidos. Dažiem vīriešiem ir problēmas ar erekciju, dažiem ir grūtības saglabāt erekciju, un daži nevar izplūst. Vairumā gadījumu tā ir gadījuma vai īslaicīga problēma, bet dažiem vīriešiem tā var rasties biežāk.

Pārbaudiet arī: Revitaprost , Wirex

Erektilās disfunkcijas cēloņi

1. Zāles un narkotikas

Daudzas zāles erektilās disfunkcijas uzskaita kā iespējamo blakusparādību. Daži beta blokatori, ķīmijterapijas zāles, SSAI, piemēram, fluoksetīns, zāles, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu, tostarp kodeīns, diazepāms, un atpūtas zāles, piemēram, kokaīns, var izraisīt erektilās disfunkcijas.

2. Augsts asinsspiediens un augsts holesterīna līmenis

Hipertensija (  augsts asinsspiediens  ) un  augsts holesterīna līmenis  var ietekmēt jūsu veselību dažādos veidos, tostarp izraisīt erektilās disfunkcijas. Asinsspiediena un holesterīna līmeņa kontrole var palīdzēt samazināt risku saslimt ar daudziem veselības stāvokļiem.

3. Sirds problēmas

Erekcija rodas, kad dzimumloceklī tiek iesūknēts vairāk asiņu. Tātad, ja jūsu sirds nedarbojas efektīvi, lai sūknētu asinis visā ķermenī, tas var radīt problēmas ar erekciju un tās saglabāšanu.

4. Neiroloģiski traucējumi un nervu problēmas

Smadzenēm ir jānosūta signāli dzimumloceklim, lai jūs iegūtu erekciju. Tātad, ja ir problēmas ar smadzenēm vai nerviem, kas nes šos ziņojumus, tas var izraisīt erektilās disfunkcijas. Ir daudz neiroloģisku un nervu traucējumu, kas izraisa erektilās disfunkcijas, tostarp:

Izturības velosipēdistiem dažkārt attīstās erektilā disfunkcija, jo ilgstošs spiediens uz sēžamvietām un dzimumorgāniem var ietekmēt nervus, kas stimulē erekciju. Tas parasti ir īslaicīgs.

Dažu veidu ievainojumi un operācijas var izraisīt arī nervu bojājumus, piemēram, mugurkaula ievainojumus,  gūžas lūzumus  un operācijas vai staru terapiju cirkšņa zonā.

5. Diabēts un endokrīnās problēmas

Jūsu hormoni kontrolē seksuālo funkciju, un endokrīnā sistēma ražo hormonus. Tātad, ja ir problēmas ar jūsu endokrīno sistēmu, tas var ietekmēt jūsu seksuālo veselību, tostarp spēju iegūt un saglabāt erekciju.

Cukura diabēta komplikācijas var izraisīt arī erektilās disfunkcijas nervu bojājumu un asinsrites traucējumu dēļ.

6. Garīgās un emocionālās problēmas

Ironiski, bailes no impotences var izraisīt erektilās disfunkcijas. Satraukums par sniegumu kādā dzīves posmā skar lielāko daļu vīriešu. Ja vienreiz nespējat iegūt erekciju, var rasties bailes, ka tā atkārtosies, un tas var atturēt jūs no uzbudinājuma.

Depresija  un trauksme ir saistīta arī ar erektilās disfunkcijas, gan kā nespējas uzturēt erekciju cēloni, gan kā sekas. 

Emocijām ir nozīme erekcijas iegūšanā un saglabāšanā. Ja jūsu dzīvē ir daudz stresa vai trauksmes, tas var ietekmēt jūsu seksuālo dzīvi. 

Kas ir BigHunter un kam tas paredzēts?

BigHunter kapsulas ir uztura bagātinātājs, kura mērķis ir uzlabot vīriešu potenci un seksuālo veiktspēju. Šīs kapsulas satur īpašu dabisko sastāvdaļu formulu, kas veicina seksuālo veselību un veicina erekcijas kvalitāti. Spermax Control ir paredzēts vīriešiem, kuri vēlas palielināt savu enerģiju, uzlabot dzimumtieksmi un iegūt spēcīgāku, ilgstošāku erekciju.

Paredzētais lietojums

BigHunter kapsulas ir ieteicamas šādos gadījumos:

Kā darbojas BigHunter ?

BigHunter kapsulas darbojas vispusīgi, lai uzlabotu vīriešu potenci un seksuālo veiktspēju. Šīs kapsulas satur rūpīgi atlasītu dabisko sastāvdaļu kombināciju, kas darbojas sinerģiski, lai sniegtu īpašus ieguvumus.

Pirmkārt, Big Hunter palīdz uzlabot asins plūsmu uz dzimumlocekli, kas veicina spēcīgāku un ilgāku erekciju. Tas tiek panākts, pateicoties sastāvdaļām, kas veicina asinsvadu paplašināšanos, tādējādi uzlabojot cirkulāciju dzimumorgānu rajonā.

Turklāt šīs kapsulas palīdz palielināt libido un uzlabo dzimumtieksmi. Īpašās BigHunter sastāvdaļas iedarbojas uz endokrīno sistēmu, stimulējot testosterona, hormona, kas atbild par vīriešu dzimumtieksmi, ražošanu.

Vēl viens svarīgs aspekts ir tas, ka BigHunter palīdz uzlabot seksuālo izturību. Tajā esošās sastāvdaļas var palīdzēt aizkavēt priekšlaicīgu ejakulāciju un pagarināt dzimumakta ilgumu, kas sniedz lielāku gandarījumu gan vīrietim, gan viņa partnerim.

BigHunter sastāvdaļas (sastāvs)

BigHunter briesmas, efektivitāte, priekšrocības

BigHunter lietošanas efekts

BigHunter potences kapsulu lietošanas ietekme var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Tālāk ir norādīti daži iespējamie rezultāti, kas cilvēkiem var rasties, lietojot šo papildinājumu:

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Kopš es sāku lietot BigHunter potences kapsulas , esmu piedzīvojusi ievērojamus uzlabojumus savā seksuālajā dzīvē. Kā kravas automašīnas vadītājam mans darbs var būt nogurdinošs un saspringts, kas ietekmē manu personīgo sniegumu. Tomēr, kopš sāku lietot BigHunter , esmu ievērojis ievērojamu savas spējas un seksuālās izturības pieaugumu.

Erekcija ir spēcīgāka un ilgstošāka, kas palielināja gan manis, gan mana partnera apmierinātību. Turklāt mana dzimumtieksme ievērojami palielinājās, kas atjaunoja mūsu intīmo dzīvi. Man šķiet, ka man ir vairāk enerģijas un pārliecības par guļamistabu, kas izraisa intensīvākas un patīkamākas tikšanās.

Man visvairāk patīk BigHunter , ka tas ir dabisks papildinājums. Man nav jāuztraucas par nepatīkamām blakusparādībām vai kaitīgām sastāvdaļām. Es piedzīvoju uzlabojumus bez sarežģījumiem vai neveiksmēm.

«Kopš sāku lietot BigHunter potences kapsulas, mana seksuālā dzīve ir būtiski mainījusies. Kā mehāniķim mans darbs ir saistīts ar garām darba stundām un augstām fiziskām prasībām, kas ietekmē manu sniegumu privātajā dzīvē. Tomēr, pateicoties BigHunter, es atguvu savu pašapziņu un izbaudu pilnvērtīgu un apmierinošu seksuālo dzīvi.

Kapsulas uzlaboja manas erekcijas kvalitāti, padarot tās stiprākas un noturīgākas. Palielinājās arī mana seksuālā izturība, kas man ļāva ilgāk un vairāk apmierināt tikšanās ar savu partneri. Turklāt mans libido ievērojami palielinājās, pamodinot seksuālo tieksmi, kas, manuprāt, ir zudusi.

Visvairāk man BigHunter patīk tā dabiskā formula. Man nav jāuztraucas par nevēlamām blakusparādībām, jo ​​esmu pārliecināts, ka izmantotās sastāvdaļas ir drošas un efektīvas. Turklāt tas, ka to ir viegli lietot – tikai divas kapsulas dienā – padara to viegli iekļaujamu manā ikdienas rutīnā.”

BigHunter cena ražotāja oficiālā vietne – atlaide, kur nopirkt

Tomēr mēs esam priecīgi jūs informēt, ka ražotājs ir sagatavojis īpašu BigHunter akciju . Preces parastā cena ir, šobrīd var saņemt 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, vienkārši dodieties uz ražotāja oficiālo vietni. Reklāmas kods nav nepieciešams. Vienkārši veiciet pasūtījumu tiešsaistē, un menedžeris ar jums sazināsies. Lūdzu, ņemiet vērā, ka akcijā iekļauto preču skaits ir ierobežots un piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku. Apmaksa tiek veikta piegādes brīdī.

Exit mobile version