ABslim, krāpniecība? Negatīvās atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

ABslim notievēšanas pilieni ir uztura bagātinātājs, kas palīdz dabiski zaudēt svaru . Tā unikālā formula atbalsta vielmaiņu un samazina apetīti, atvieglojot svara zaudēšanas mērķu sasniegšanu.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

ProduktsABslim
Farmaceitiskā formaPilieni
Īstas atsauksmes⭐4,90 no 5 zvaigznēm
SūtījumsEkspress kurjers
PieejamībaNav

Kas ir ĶMI un ko tas nozīmē jūsu veselībai?

Kad runa ir par svara uzraudzību, daudzi cilvēki izmanto vannas istabas svarus. Daži cilvēki cer, ka šis skaitlis palielināsies pēc pusnakts uzkodas, savukārt citi ir vīlušies, atklājot, ka tā vietā viņi ir zaudējuši dažas mārciņas.

Lai gan mārciņām ir nozīme, precīzāks svara kategorijas rādītājs ir ķermeņa masas indekss (ĶMI). Apskatīsim ĶMI nozīmi un to, kā tas ir saistīts ar veselīga svara saglabāšanu.

Kas ir ĶMI?

ĶMI jeb ķermeņa masas indekss ir skaitļošanas mērs, kas izmanto cilvēka svaru un garumu, lai noteiktu ķermeņa tauku līmeni. Šis pasākums palīdz veselības aprūpes speciālistiem saprast, vai cilvēka ķermeņa svars ir veselīgā diapazonā, mazāks (nepietiekams svars) vai lielāks (liekais svars vai aptaukošanās). ĶMI aprēķināšanas formula ir cilvēka ķermeņa masa kilogramos, kas dalīta ar auguma kvadrātu metros (kg/m²).

Lai gan tas tieši nenosaka ķermeņa tauku daudzumu, tas labi korelē ar citiem, tiešākiem ķermeņa tauku mērījumiem, padarot to par noderīgu rīku, lai norādītu, vai personai ir jāpieņem vai jāzaudē svars. Augsts ĶMI var liecināt par augstu ķermeņa tauku saturu un potenciāli palielināt noteiktu veselības problēmu, piemēram, sirds slimību, 2. tipa diabēta un dažu vēža veidu, risku. Un otrādi, zems ĶMI var liecināt, ka cilvēkam ir nepietiekams svars, viņam var būt nepietiekams uzturs vai citas veselības problēmas.

Tomēr, lai gan ĶMI ir noderīgs sākumpunkts svara pieauguma novērtēšanai, to nevajadzētu izmantot kā diagnostikas līdzekli. Lai veiktu visaptverošu veselības novērtējumu, jāņem vērā arī citi faktori, piemēram, muskuļu masa, kaulu blīvums un vispārējā veselība.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Kā tiek aprēķināts ĶMI?

ĶMI, kas ir ķermeņa masas indeksa saīsinājums, tiek aprēķināts, izmantojot vienkāršu formulu: ķermeņa svars kilogramos dalīts ar augstumu metros kvadrātā (kg/m²). Tas ir noderīgs rādītājs, kas ļauj aptuveni novērtēt, vai cilvēkam ir par daudz ķermeņa tauku vai, gluži otrādi, vai viņam ir nepietiekams svars.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka, lai gan ĶMI sniedz vispārīgu pārskatu par personas svara stāvokli, tas tieši nenorāda ķermeņa tauku saturu. Šī iemesla dēļ, interpretējot ĶMI, muskuļu masa var būt mulsinošs faktors. Muskuļotiem cilvēkiem var būt augsts ĶMI, jo muskuļi ir blīvāki par taukiem, taču tas nenozīmē, ka viņiem ir lieki ķermeņa tauki vai neveselīgs svars.

Veselīgs ĶMI diapazons parasti ir no 18,5 līdz 24,9. Ja jūsu ĶMI ir šajā diapazonā, jūs parasti uzskata par ideālu svaru jūsu augumam. ĶMI no 25,0 līdz 29,9 liecina par lieko svaru, savukārt augsts ĶMI 30 vai vairāk norāda uz aptaukošanos. Tomēr šīs kategorijas nav galīgs jūsu veselības novērtējums, jo tajās nav ņemti vērā tādi elementi kā muskuļu masa un kaulu blīvums.

Ir vēlams izmantot papildu rīkus un metodes, lai pilnīgāk izprastu savu veselību, īpaši, ja jums ir ievērojami augsts vai zems ĶMI. Jūsu veselības aprūpes speciālists var sniegt precīzākus padomus, ņemot vērā citus svarīgus faktorus, piemēram, muskuļu masu, kaulu blīvumu un vispārējo veselību.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Kas ir ABslim un kam tas paredzēts?

Kad lieto ABslim un kādas ir tā terapeitiskās indikācijas?

ABslim notievēšanas pilieni ir produkts, kas paredzēts svara zaudēšanai. Šie pilieni satur atlasītas sastāvdaļas, kas paātrina vielmaiņu, samazina apetīti un stimulē tauku dedzināšanu, palīdzot sasniegt sapņu figūru.

Indikācijas ārstēšanai

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās var būt ieteicams lietot ABslim notievēšanas pilienus :

 1. Ja vēlaties paātrināt svara zaudēšanas procesu: AB-slim pilienus var izmantot, lai paātrinātu un efektīvāku svara zaudēšanu, atbalstot jūsu svara zaudēšanas programmu.
 2. Mazkaloriju diētas laikā: ja ievērojat zemu kaloriju diētu, ABslim pilieni palīdzēs kontrolēt apetīti un mazināt izsalkuma lēkmes, atvieglojot diētas ievērošanu.
 3. Pirms treniņa: AB-slim pilienu lietošana pirms treniņa vai fiziskās aktivitātes var palīdzēt stimulēt vielmaiņu, palielinot treniņa laikā sadedzināto kaloriju daudzumu.
 4. Apstāšanās svara zaudēšanas periodos: ja jūs saskaraties ar plato, t.i., periodu, kurā svara zudums palēninās, ABslim pilieni var būt noderīgi, lai stimulētu vielmaiņu un pārvarētu šo fāzi.

Kā tas darbojas? Darbības mehānisms

ABslim notievēšanas pilieni darbojas, izmantojot mērķtiecīgu aktīvo sastāvdaļu kombināciju, kas atbalsta svara zudumu. Šie pilieni satur augu ekstraktus, vitamīnus un minerālvielas, kam ir īpaša nozīme svara zaudēšanas procesā.

Pirmkārt, ABslim pilienu sastāvā esošās stimulējošās sastāvdaļas palīdz paātrināt vielmaiņu, palielinot ķermeņa enerģijas patēriņu un veicinot tauku dedzināšanu. Tas nozīmē, ka jūsu ķermenis sadedzinās kalorijas efektīvāk pat miera stāvoklī.

Otrkārt, ABslim satur sastāvdaļas, kas palīdz kontrolēt apetīti un izsalkumu. Tas ir īpaši svarīgi, ievērojot diētu, jo kaloriju patēriņa ierobežošana var izraisīt intensīva bada epizodes. ABslim pilienu sastāvā esošās sastāvdaļas palīdz mazināt izsalkuma sajūtu un kontrolēt apetīti, lai izvairītos no pārēšanās.

Visbeidzot, ABslim var atbalstīt ķermeņa uztura līdzsvaru, nodrošinot nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Tas ir svarīgi, jo, zaudējot svaru, samazināta kaloriju daudzuma dēļ jums var rasties barības vielu deficīts. ABslim pilieni palīdz nodrošināt jūsu ķermeni ar barības vielām, kas nepieciešamas, lai saglabātu labu veselību, vienlaikus zaudējot svaru.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

ABslim sastāvs – Aktīvās sastāvdaļas

Šeit ir ABslim notievēšanas pilienu sastāvdaļu saraksts un to iedarbība:

 • Papaija : Papaija ir pazīstama ar savām diurētiskajām un attīrošajām īpašībām. Tas atbalsta toksīnu izvadīšanu no organisma un var palīdzēt samazināt vēdera pietūkumu.
 • Ananāss : Ananāss ir augu ekstrakts ar diurētiskām un drenējošām īpašībām. Tas palīdz samazināt ūdens aizturi un atbalsta liekā ūdens izvadīšanu no organisma.
 • kumkvats : kumkvāti ir bagāti ar jodu, minerālu, kam ir svarīga loma vairogdziedzera darbības un vielmaiņas regulēšanā. Fucus jūraszālē esošais jods var palīdzēt uzlabot vielmaiņu un veicināt tauku dedzināšanu.

Ieguvumi

Šeit ir saraksts ar ABslim notievēšanas pilienu galvenajām priekšrocībām :

 • Atbalsta svara zudumu: ABslim pilieni ir izstrādāti, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu. Izvēlētās sastāvdaļas darbojas sinerģiski, lai stimulētu vielmaiņu, samazinātu apetīti un veicinātu tauku dedzināšanu, tādējādi palīdzot sasniegt jūsu svara zaudēšanas mērķus.
 • Palīdz kontrolēt apetīti: ABslim satur sastāvdaļas, kas palīdz mazināt izsalkumu un kontrolēt apetīti. Tas var atvieglot mazkaloriju diētas ievērošanu un novērst pārēšanās.
 • Stimulēt vielmaiņu: ABslim pilienu sastāvā esošās sastāvdaļas palīdz paātrināt vielmaiņu, palielinot ķermeņa enerģijas patēriņu. Tas nozīmē, ka jūsu ķermenis sadedzinās vairāk kaloriju pat miera stāvoklī, tādējādi veicinot svara zaudēšanas procesu.
 • Tie var veicināt toksīnu izvadīšanu: Dažām ABslim pilienu sastāvdaļām , piemēram, pienenei, piemīt attīrošas īpašības un tās var veicināt organismā uzkrāto toksīnu izvadīšanu.
 • Tos ir viegli lietot: ABslim ir viegli paņemamu pilienu veidā. Vienkārši pievienojiet tos glāzē ūdens vai cita dzēriena, ievērojot ražotāja norādījumus.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Informācijas buklets – Kā lietot ABslim ?

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet šo instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

Lietošanas veids, devas

Lūk, kā pareizi lietot ABslim notievēšanas pilienus :

 1. Pirms lietošanas labi sakratiet ABslim pilienu pudeli , lai nodrošinātu, ka sastāvdaļas labi sajaucas.
 2. Paņemiet glāzi ūdens vai citu bezalkoholisko dzērienu pēc jūsu izvēles.
 3. Izmantojot komplektācijā iekļauto pilinātāju, pievienojiet ražotāja ieteikto pilienu skaitu glāzē ūdens. Izpildiet norādījumus par to, cik pilienu lietot.
 4. Rūpīgi samaisiet ūdeni un ABslim pilienus , lai nodrošinātu vienmērīgu produkta sadalījumu.
 5. Svaigi pagatavoto maisījumu izdzeriet pirms galvenās ēdienreizes. Parasti pilienus ieteicams lietot 15-30 minūtes pirms ēšanas.
 6. Atkārtojiet pilienus saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Lūdzu, uzmanīgi ievērojiet ieteicamo devu un nepārsniedziet ieteicamo devu.
 7. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ir svarīgi apvienot ABslim pilienu lietošanu ar sabalansētu uzturu un regulārām fiziskām aktivitātēm. Atcerieties ēst veselīgu uzturu un vingrot, kas atbilst jūsu fiziskās sagatavotības līmenim.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Produkta lietošanas ietekme

Šeit ir saraksts ar iespējamām sekām, kas dažiem cilvēkiem var rasties, lietojot ABslim notievēšanas pilienus :

 • Svara zudums: Regulāra ABslim pilienu lietošana kopā ar sabalansētu uzturu un regulārām fiziskām aktivitātēm var veicināt svara zudumu. Tomēr rezultāti var atšķirties no cilvēka uz cilvēku.
 • Apetītes samazināšana: ABslim pilienu sastāvdaļas var palīdzēt kontrolēt apetīti un mazināt izsalkuma sajūtu, atvieglojot zemas kaloritātes diētas ievērošanu.
 • Paaugstināta vielmaiņa: noteiktas ABslim pilienu sastāvdaļas var stimulēt vielmaiņu, palielinot ķermeņa enerģijas patēriņu un veicinot tauku dedzināšanu.
 • Uzlabota enerģija un vitalitāte: daži cilvēki var pamanīt palielinātu enerģiju un lielāku vitalitātes sajūtu, lietojot ABslim pilienus .
 • Samaziniet ūdens aizturi: ABslim pilienos esošās diurētiskās sastāvdaļas var palīdzēt samazināt saistīto ūdens aizturi un vēdera uzpūšanos.

Reālas atsauksmes, negatīvi un viedokļi – komentāri no foruma

“ Vēlos dalīties pieredzē ar ABslim notievēšanas pilieniem . Es esmu Sofija, 32 gadus veca fitnesa instruktore. Vienmēr esmu piekopusi aktīvu dzīvesveidu, bet pēdējā laikā man ir problēmas ar to pāris lieko kilogramu nomešanu. Kad es dzirdēju par ABslim pilieniem , es nolēmu tos izmēģināt. Biju patīkami pārsteigta par rezultātiem! Pēc mēneša lietošanas es zaudēju svaru un pamanīju apetītes samazināšanos. Pilieni ir viegli lietojami un man neizraisīja nekādas negatīvas blakusparādības. Es iesaku ABslim ikvienam, kas meklē palīdzību svara zaudēšanai. Veiksmi visiem! “

Reālas atsauksmes, negatīvi un viedokļi – komentāri no foruma

“ Es vienmēr esmu cīnījusies ar lieko svaru un mēģinājusi dažādas diētas, taču bez noturīgiem rezultātiem. Es dzirdēju par ABslim pilieniem un nolēmu tos izmēģināt. Diemžēl man nav labas pieredzes. Man sākās alerģiska reakcija uz produkta sastāvdaļām, un man bija jāpārtrauc to lietošana. Tas sagādāja vilšanos, jo cerēju uz pozitīviem rezultātiem. Tomēr es saprotu, ka katrs cilvēks ir atšķirīgs un tas, kas der citiem, ne vienmēr derēs man. Iesaku ievērot piesardzību un konsultēties ar savu ārstu pirms jebkādu svara zaudēšanas līdzekļu lietošanas. “

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Bieži uzdotie jautājumi

Kur es varu iegādāties ABslim pilienus ?

ABslim pilienus var iegādāties oficiālajā ražotāja vietnē. Lai nodrošinātu produkta autentiskumu, ieteicams izvairīties no pirkumiem no neautorizētiem avotiem, piemēram, trešo pušu vietnēm vai e-komercijas platformām.

Kā lieto ABslim pilienus ?

ABslim pilienus parasti ņem, tos atšķaidot glāzē ūdens saskaņā ar norādījumiem uz etiķetes. Ieteicams tos lietot vienu vai divas reizes dienā, vēlams pirms ēšanas.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Komentēt