MiCardium, krāpniecība? negatīvas atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

MiCardium kapsulas ir papildinājums, kas īpaši izstrādāts, lai palīdzētu kontrolēt augstu asinsspiedienu . Tā sastāvā ietilpst omega-3 skābes, nātru lapu ekstrakts, vitamīni B6 un B12 un tiamīns, kas visi ir pazīstami ar to ieguvumiem sirds un asinsvadu veselībai.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ProduktsMiCardium
Prezentācijas formaKapsulas
Īstas atsauksmes⭐4,94 no 5 zvaigznēm
PieejamībaNoliktavā
Patiesība vai meli?PATIESA. Izlasiet pārskatu zemāk

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kurus ietekmē augsts asinsspiediens?

Gandrīz pusei, vairāk nekā 119 miljoniem amerikāņu pieaugušo, ir augsts asinsspiediens. Bet tikai aptuveni 1 no 4 no šiem cilvēkiem ir kontrolēts viņu stāvoklis. Daudziem cilvēkiem 30 gadu vecumā vai 40 gadu sākumā attīstās augsts asinsspiediens, un tas kļūst arvien izplatītāks, mums novecojot. Tomēr aptaukošanās epidēmijas dēļ arvien vairāk bērnu cieš no hipertensijas.

Kas ir augsts asinsspiediens? 

Asinsspiediens tiek definēts kā asins spēks, kas spiežas pret artēriju sienām, kad sirds sūknē asinis. Augsts asinsspiediens – pazīstams arī kā hipertensija – ir slimība, kurā asinis plūst pa asinsvadiem (artērijām) ar augstāku spiedienu nekā parasti.

Asinsspiedienu mēra ar diviem cipariem. Pirmais jeb lielākais skaitlis ir spiediens asinsvados sirdsdarbības laikā, ko sauc par sistolisko spiedienu. Sistoliskais asinsspiediens ir lielākais no diviem skaitļiem. Otrais, zemākais skaitlis mēra asiņu spēku artērijās, kamēr sirds ir atslābināta starp sitieniem. Apakšējais skaitlis ir zemākais no diviem, un to sauc par diastolisko spiedienu.

Normāls asinsspiediens ir 120/80 vai mazāks. Jūsu asinsspiediens tiek uzskatīts par augstu (1. stadija), ja tas ir no 130 līdz 139 mmHg/80 līdz 89 mmHg. Augsts asinsspiediens otrajā posmā ir 140/90 vai vairāk. Ja asinsspiediens ir 180/120 vai augstāks vairāk nekā vienu reizi, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību. Tik augsts rādītājs tiek uzskatīts par “hipertensīvu krīzi”.

Rādījumi no 120/80 līdz 129/89 tiek uzskatīti par pirmshipertensiju. Cilvēkiem ar prehipertensiju nav tik zems asinsspiediens, kā vajadzētu, taču vēl netiek uzskatīts, ka viņiem ir augsts asinsspiediens. 

Kas ir MiCardium un kādam nolūkam to lieto?

MiCardium Hypertension Capsules ir produkts, kas izstrādāts, lai palīdzētu kontrolēt augstu asinsspiedienu. Tie satur dabisku sastāvdaļu kombināciju, piemēram, omega-3 skābes, nātru lapu ekstraktu un B vitamīnus (B6 un B12), kas ir pazīstami ar savām labvēlīgajām īpašībām sirds un asinsvadu veselībai. Šīs sastāvdaļas darbojas sinerģiski, lai veicinātu sirds veselību un veicinātu efektīvu hipertensijas ārstēšanu.

Paredzētais lietojums

MiCardium kapsulas hipertensijas ārstēšanai var lietot dažādās situācijās, lai atbalstītu sirds un asinsvadu veselību un kontrolētu augstu asinsspiedienu:

 • Vieglas vai vidēji smagas hipertensijas gadījumos kā daļa no visaptverošas pieejas asinsspiediena kontrolei.
 • Kā papildinājums veselīgam dzīvesveidam, ieskaitot sabalansētu uzturu un regulāras fiziskās aktivitātes.
 • Cilvēkiem, kuri meklē papildu atbalstu pareiza asinsspiediena līmeņa uzturēšanai.
 • Pacientiem, kuru ģimenes anamnēzē ir hipertensija vai sirds un asinsvadu slimības, kā profilakses līdzeklis.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

MiCardium

Kā MiCardium darbojas?

MiCardium kapsulas hipertensijai darbojas vairākos veidos, lai palīdzētu kontrolēt asinsspiediena līmeni un veicinātu sirds un asinsvadu veselību:

 • Asinsspiediena regulēšana: Ir pierādīts, ka MiCardium aktīvās sastāvdaļas, piemēram, omega-3 un nātru lapu ekstrakts, labvēlīgi ietekmē asinsspiediena regulēšanu, palīdzot to uzturēt normas robežās.
 • Sirds un asinsvadu atbalsts: Vitamīni B6, B12 un tiamīns MiCardium formulā nodrošina papildu sirds un asinsvadu atbalstu, veicinot vispārējo sirds un asinsvadu veselību.
 • Samazināts iekaisums: Omega-3, kas atrodas MiCardium kapsulās, piemīt pretiekaisuma īpašības, kas var palīdzēt samazināt iekaisumu asinsvados, kas savukārt var veicināt labāku sirds un asinsvadu veselību.

MiCardium sastāvdaļas (sastāvs)

Šeit ir MiCardium hipertensijas kapsulu sastāvdaļu saraksts, kā arī to iedarbība un saites uz pētījumiem, kas apstiprina to priekšrocības:

 • Omega-3 : Ir pierādīts, ka omega-3 taukskābes, īpaši eikozapentaēnskābe (EPA) un dokozaheksaēnskābe (DHA), labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu veselību. Pētījumi, piemēram, Mozaffarian D. un Wu JH. (2011) New England Journal of Medicine atklāja, ka omega-3 uzņemšana samazina kardiovaskulāro notikumu risku.
 • Nātru lapu ekstrakts : Nātru tradicionāli lieto dažādu slimību, tostarp hipertensijas, ārstēšanai. Tādi pētījumi kā Frank T. et al. (1990), kas publicēti Karaliskās Medicīnas biedrības žurnālā, liecina, ka nātru lapu ekstraktam var būt antihipertensīva iedarbība.
 • B6 vitamīns : B6 vitamīnam ir svarīga loma aminoskābju metabolismā un neirotransmiteru sintēzē. Vairāki pētījumi, piemēram, Morris MS. (2012) American Journal of Clinical Nutrition atklāja, ka B6 vitamīns var būt saistīts ar mazāku sirds un asinsvadu slimību risku.
 • B12 vitamīns : B12 vitamīns ir ļoti svarīgs DNS sintēzei un nervu sistēmas darbībai. Saskaņā ar metaanalīzi, ko veica Džans Y. et al. (2013) European Journal of Preventive Cardiology parādīja, ka B12 vitamīns var būt saistīts ar zemāku sirds un asinsvadu slimību risku.
 • Tiamīns : Tiamīns, kas pazīstams arī kā B1 vitamīns, ir būtisks ogļhidrātu metabolismam un pareizai nervu sistēmas darbībai. Tādi pētījumi kā Li W. et al. (2016) Starptautiskajā molekulāro zinātņu žurnālā liecina, ka tiamīnam var būt aizsargājoša iedarbība uz sirdi.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

MiCardium briesmas, efektivitāte un ieguvumi

Šeit ir saraksts ar MiCardium hipertensijas kapsulu priekšrocībām:

 • Asinsspiediena kontrole: MiCardium aktīvās sastāvdaļas, piemēram, omega-3 un nātru lapu ekstrakts, palīdz regulēt asinsspiediena līmeni, saglabājot to veselīgā līmenī.
 • Sirds un asinsvadu sistēmas atbalsts: MiCardium formulā esošie vitamīni B6, B12 un tiamīns veicina sirds un asinsvadu vispārējo veselību, atbalstot spēcīgu un izturīgu sirds un asinsvadu sistēmu.
 • Sirds un asinsvadu slimību riska samazināšana: ir pierādīts, ka MiCardium sastāvdaļām, ko atbalsta zinātniski pētījumi, ir labvēlīga ietekme sirds un asinsvadu slimību, piemēram, sirdslēkmes un insultu, profilaksē.
 • Pretiekaisuma īpašības: MiCardium kapsulās esošās Omega-3 palīdz mazināt iekaisumu asinsvados, kas var veicināt labāku sirds un asinsvadu veselību un ar iekaisumu saistītu slimību profilaksi.
 • Uzlabota vispārējā labklājība: papildus īpašajiem ieguvumiem sirds un asinsvadu veselībai, MiCardium var veicināt vispārēju labsajūtu, nodrošinot ķermenim nepieciešamās uzturvielas, lai tā darbotos pareizi.
MiCardium

MiCardium lietošanas rezultāts

Šeit ir saraksts ar iespējamiem rezultātiem, ko var sasniegt, izmantojot MiCardium hipertensijas ārstēšanai:

 1. Asinsspiediena kontrole: MiCardium var palīdzēt regulēt asinsspiediena līmeni, saglabājot to normālā diapazonā.
 2. Uzlabota sirds un asinsvadu veselība: MiCardium sastāvdaļas var veicināt vispārējo sirds un asinsvadu veselību, veicinot spēcīgāku un izturīgāku sirds un asinsvadu sistēmu.
 3. Samazināts sirds un asinsvadu slimību risks: Regulāra MiCardium lietošana var palīdzēt samazināt sirds un asinsvadu slimību, piemēram, sirdslēkmes un insulta, risku.
 4. Vispārējā labklājība: papildus īpašajiem ieguvumiem sirds un asinsvadu veselībai, MiCardium var veicināt vispārēju labsajūtu, nodrošinot ķermenim nepieciešamās uzturvielas, lai tā darbotos pareizi.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“ Kopš es sāku lietot šīs kapsulas augsta asinsspiediena ārstēšanai, esmu pamanījis ievērojamu asinsspiediena līmeņa uzlabošanos. Mans ārsts man ieteica šo produktu, un man jāsaka, ka tas pārsniedza manas cerības. Es jūtos enerģiskāka un aktīvāka, un manas regulārās asinsspiediena pārbaudes ir uzrādījušas stabilākus rezultātus. Pats labākais, ka es neesmu pieredzējis nekādas negatīvas blakusparādības. Es iesaku MiCardium ikvienam, kas meklē dabisku un efektīvu risinājumu augsta asinsspiediena kontrolei. Paldies MiCardium par manas dzīves kvalitātes uzlabošanu! “

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“ Kā šefpavāram man ir saspringts un drudžains darbs, kas dažkārt var ietekmēt manu asinsspiedienu. Tomēr, kopš sāku lietot MiCardium, esmu pamanījis manāmu asinsspiediena līmeņa uzlabošanos. Jūtos mierīgāks un relaksētāks, kas atspoguļojas arī manā vispārējā pašsajūtā. Bez tam man nebija nekādu negatīvu blakusparādību, kas ir milzīgs pluss. MiCardium ir kļuvis par būtisku manas ikdienas sastāvdaļu, ļaujot man kontrolēt asinsspiedienu. Es nevilcināšos to ieteikt ikvienam, kas meklē efektīvu un drošu risinājumu augsta asinsspiediena ārstēšanai. Paldies MiCardium, ka palīdzējāt man saglabāt veselību, turpinot aizraušanos ar ēdienu gatavošanu! “

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Komentēt