Portāls par uztura bagātinātājiem

Viarex, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Viarex

Viarex

Viarex ir inovatīvs produkts tablešu veidā, kas sola droši un efektīvi palielināt dzimumlocekļa izmēru. Tā kvalitatīvās sastāvdaļas darbojas sinerģiski, uzlabojot asinsriti dzimumorgānu rajonā un nodrošinot apmierinošus rezultātus intīmajā funkcijā.

Zems libido jeb samazināta dzimumtieksme ir izplatīta parādība gan vīriešiem, gan sievietēm. Lai gan nav nekas neparasts, ka seksuālā vēlme dzīves laikā samazinās un plūst, šīs izmaiņas var būt apgrūtinošas. Dažreiz zems libido var norādīt uz citām problēmām, piemēram, pamata veselības problēmām vai personiskām vai dzīvesveida problēmām.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Ja zems libido saglabājas vai rada bažas, ir vērts izpētīt cēloni, lai izslēgtu pamatslimību vai īstenotu atbilstošu ārstēšanu. Sīkāk aplūkosim iespējamos zema libido cēloņus sievietēm un vīriešiem.

Kas ir zems libido?

Libido ir “interese iesaistīties seksuālās aktivitātēs vai uzbudināties, veicot masturbāciju vai seksuālas aktivitātes ar partneri,” skaidro MargEva M. Cole, M.D., sertificēta menopauzes speciāliste, akušiere un ginekoloģe Duke Health in Durham, N.C. “Zems libido. ir samazināta seksuālā vēlme – neatkarīgi no tā, vai jums ir partneris vai nē,” viņš saka.

Tomēr tas, kas tiek uzskatīts par “tipisku” libido , var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Viena cilvēka libido var mainīties arī dzīves laikā. Tas var būt saistīts ar stresu, veselības problēmām vai attiecību apstākļiem. “Tas, vai zems libido kādu traucē, ir atkarīgs no viņa personīgajām interesēm, pašreizējās situācijas un attiecībām ar partneri,” saka Dr. Kols.

Tomēr pastāv atšķirība starp zemu libido un uzbudinājumu, kas ir spēja kontakta ceļā kļūt seksuāli uzbudinātam. “Daudziem cilvēkiem ir zems libido (interese), bet viņi var uzbudināties seksuālās situācijās,” saka Dr. Kols.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Zema libido simptomi

Intereses trūkums par seksu vai tuvību ir simptoms, kas liecina par zemu libido, kas nozīmē iepriekšējās vēlmes samazināšanos. Personai var būt mazāk domu par seksu vai seksuālām fantāzijām, un viņš var retāk iesaistīties seksuālās aktivitātēs.

Turklāt cilvēks var izjust emocionālu diskomfortu seksuālās vēlmes izmaiņu dēļ. Zems libido var izraisīt arī spriedzi intīmās attiecībās, īpaši, ja partneru vēlmju līmenis atšķiras.

Zema libido cēloņi

Ir daudzi iespējamie zemā libido cēloņi. Daži no tiem ir universāli neatkarīgi no dzimuma, savukārt citi zema libido cēloņi ir raksturīgi gan vīriešiem, gan sievietēm.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Zems libido vīriešiem un sievietēm

Zema libido cēloņi , kas ietekmē gan vīriešus, gan sievietes, ir:

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas tas ir Viarex un kam tas domāts?

Tabletes Viarex ir papildinājums, kas paredzēts, lai palīdzētu palielināt vīriešu dzimumlocekli. Šīs tabletes satur unikālu dabisko sastāvdaļu formulu, kas ir izstrādātas, lai uzlabotu asinsriti dzimumorgānu rajonā un droši un efektīvi atbalstītu dzimumlocekļa augšanu.

Paredzētais lietojums

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās var lietot dzimumlocekļa paplašināšanās tabletes:

Kā tas strādā Viarex?

Sastāvā esošās dabīgās sastāvdaļas Viarex viņi strādā visos līmeņos. Testosterona, seksuālās vēlmes hormona, līmeņa paaugstināšanās palīdz palielināt libido. Asinsrites uzlabošana ļauj atslābināt muskuļus un nodrošināt pietiekamu dzimumlocekļa mitrināšanu. Efekts ir tūlītējs: kad ir vēlme, erekcija ir lielāka un spēcīgāka. Ekskluzīva formula Viarex tika izstrādāts laboratorijā Francijā. Apvienojot 6 dabīgas sastāvdaļas, piemēram, arginīnu, maca sakni, taurīnu, ingveru, tribulusu un cinka citrātu, jūs tajā pašā produktā atradīsit dabisku formulu, kuras mērķis ir uzlabot asinsriti un saglabāt dzimumlocekļa tvirtumu seksuālās darbības laikā.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Sastāvdaļas Viarex(sastāvs)

Šeit ir dzimumlocekļa paplašināšanās tablešu sastāvdaļu saraksts Viarex un katra no tām darbība:

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Briesmas, efektivitāte, priekšrocības Viarex

Šeit ir dzimumlocekļa paplašināšanas tablešu priekšrocību saraksts:

Kā lietot Viarex, instrukcija, instrukcijas

Saskaņā ar instrukcijām un lietošanas instrukciju zemāk ir norādītas kontrindikācijas, blakusparādības, produkta lietošanas un uzglabāšanas veids.

Kontrindikācijas

Lai gan Viarex ir dabisks papildinājums, lūdzu, ņemiet vērā, ka var būt dažas kontrindikācijas vai piesardzības pasākumi, kas būtu jāņem vērā. Tālāk ir norādītas iespējamās kontrindikācijas dzimumlocekļa paplašināšanās tablešu lietošanai:

 1. Alerģijas: ja Jums ir alerģija pret kādu no Viarex sastāvdaļām, ieteicams izvairīties no tā lietošanas.
 2. Iepriekš esošās slimības vai stāvokļi: ja Jums ir kādas hroniskas slimības, piemēram, sirds problēmas, augsts asinsspiediens, diabēts vai citas veselības problēmas. Dažas sastāvdaļas var mijiedarboties ar medikamentiem vai pasliktināt noteiktus veselības stāvokļus.
 3. Asiņošanas traucējumi: dažām Viarex sastāvdaļām, piemēram, L-arginīnam, var būt asins retināšanas efekts, tādēļ, ja Jums ir asinsreces traucējumi vai lietojat asins retināšanas zāles.
 4. Nesen veikta operācija: ja Jums nesen ir bijusi operācija vai ir plānota operācija, Jums ieteicams pārtraukt Viarex lietošanu pirms un pēc operācijas, jo dažas sastāvdaļas var ietekmēt recēšanu un dzīšanu.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kā lietot, kā ņemt

Lai lietotu Viarex dzimumlocekļa paplašināšanas tabletes, ieteicams ievērot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Lietojot 1 vai 2 tabletes dienā: Ieteicams lietot 1 līdz 2 Viarex tabletes dienā.
 2. Ārstēšanas ilgums: Lai iegūtu optimālus rezultātus, ieteicama ilgstoša ārstēšana. Viarex iedarbība katram cilvēkam var atšķirties, tāpēc ieteicams būt pacietīgam un konsekventam, lietojot produktu.
 3. Regulāra lietošana: ieteicams izveidot regulāru lietošanas grafiku, lai atvieglotu ārstēšanas uzraudzību.

Viarex lietošanas rezultāts

Viarex lietošana var nodrošināt šādus rezultātus:

 1. Izmēra palielināšanās (dzimumlocekļa sabiezēšana): Viarex var palīdzēt palielināt dzimumlocekļa izmēru, pateicoties tā vazodilatējošajai iedarbībai, kas veicina labāku asins plūsmu dzimumorgānu rajonā.
 2. Uzlabota erekcija: Viarex var palīdzēt uzlabot jūsu erekcijas kvalitāti, padarot to stiprāku un ilgstošāku. Tas ir saistīts ar tajā esošajām sastāvdaļām, kas veicina asins plūsmu uz dzimumlocekli un palīdz atslābināt muskuļus šajā rajonā.
 3. Paaugstināta seksuālā veiktspēja: Viarex var palīdzēt uzlabot seksuālo veiktspēju, palielinot dzimumtieksmi un libido. Sastāvdaļas, ko tas satur, var darboties kā dabiski dzimumtieksmes stimulatori, kas var radīt lielāku apmierinātību ar dzimumaktu.
 4. Priekšlaicīgas ejakulācijas kontrole: Daži vīrieši ir ziņojuši, ka Viarex lietošana palīdzēja viņiem labāk kontrolēt ejakulāciju, aizkavējot ejakulācijas brīdi un tādējādi pagarinot seksuālās tuvības laiku.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri 

“Es vēlos dalīties savā pieredzē par Viarex dzimumlocekļa paplašināšanas tabletēm . Pirms šī produkta izmēģināšanas man bija problēmas ar vāju erekciju un priekšlaicīgu ejakulāciju, kad biju kopā ar savu partneri. Šīs situācijas manī radīja lielu vilšanos un satraukumu.

Nolēmu meklēt risinājumus internetā un tad uzgāju Viarex . Pēc tam, kad izlasīju par tā dabisko sastāvu un citu lietotāju pozitīvajiem viedokļiem, es nolēmu to izmēģināt pats. Un jāatzīst, ka tā bija lieliska izvēle!

Pēc kāda laika Viarex lietošanas es piedzīvoju būtiskas izmaiņas savā seksuālajā dzīvē. Tagad varu izbaudīt spēcīgāku un ilgstošāku erekciju, kas ir palielinājusi manu pārliecību par gultu. Turklāt es pamanīju sava dzimumlocekļa palielināšanos par 5 cm, kas bija patīkams pārsteigums.

Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem, ko sasniedzu, pateicoties Viarex . Man vairs nav jāuztraucas par novājinātu erekciju vai priekšlaicīgu ejakulāciju. Mana seksuālā dzīve ir manāmi uzlabojusies, un arī mans partneris ir apmierināts ar izmaiņām.

Paldies Viarex , ka palīdzējāt man pārvarēt problēmas un izbaudīt pilnīgāku un apmierinošāku seksuālo dzīvi!

“Es vēlos dalīties savā pieredzē par Viarex dzimumlocekļa paplašināšanas tabletēm . Pirms dažiem gadiem man bija apmierinoša seksuālā dzīve ar savu sievu. Tomēr, laikam ejot, šī aizraušanās sāka izgaist, un mana dzimumtieksme ievērojami samazinājās. Turklāt darbā es saskāros ar stresa situācijām, kas mani ietekmēja emocionāli, un mana sieva pastāvīgi pauda savu neapmierinātību.

Šajā situācijā draugs man ieteica izmēģināt Viarex . Viņš man pastāstīja par pozitīvajiem rezultātiem un mudināja mani to izmēģināt. Nolēmu sekot viņa padomam un to nemaz nenožēloju.

Kopš es sāku lietot Viarex , esmu piedzīvojusi ievērojamas izmaiņas savā seksuālajā dzīvē un vispārējā labklājībā. Mana dzimumtieksme ir pārsteidzoši atgriezusies, un mans sniegums gultā ir dramatiski uzlabojies. Tagad es varu iepriecināt savu sievu tā, kā agrāk nevarēju.

Esmu patiesi pateicīgs Viarex par manas zaudētās kaislības un dzimumtieksmes atjaunošanu. “Mana intīmā dzīve ir piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas, un mana sieva ir apmierināta ar izmaiņām, ko viņa manī ir pamanījusi.”

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Exit mobile version