Proctonic, krāpšana? Negatīvās atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Proctonic ir krēms, kas īpaši izstrādāts, lai atvieglotu kaitinošos hemoroīdu simptomus . Šis produkts apvieno unikālu dabisko sastāvdaļu formulu, piemēram, divpavedienu ribonukleīnskābi (dsRNS), Croton Lechleri ​​sveķu pulveri, zirgkastaņa ekstraktu, burvju lazdas ekstraktu un vītolu mizas ekstraktu. Šīs sastāvdaļas darbojas kopā, lai atvieglotu sāpes, iekaisumu un diskomfortu, kas saistīts ar hemoroīdiem.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

KAS IR HEMOROĪDI?

Ir svarīgi atzīmēt, ka hemoroīda audi ir daļa no katra cilvēka normālas anatomijas. Tikai nelielam skaitam cilvēku ir hemoroīdi, kas kļūst lielāki vai izraisa citus simptomus. Hemoroīdu audi atrodas anālajā kanālā un perianālajā zonā, un tie sastāv no asinsvadiem, saistaudiem un neliela daudzuma muskuļu. 

Ir divi galvenie hemoroīdu veidi: iekšējie un ārējie. Iekšējos hemoroīdus klāj gļotāda, kas nav jutīga pret pieskārienu, sāpēm, stiepšanos vai temperatūru, savukārt ārējos hemoroīdus klāj ļoti jutīga āda. Ja rodas problēmas, šiem diviem hemoroīdu veidiem var būt ļoti atšķirīgi simptomi un ārstēšana. 

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

SIMPTOMI

Apmēram 5% cilvēku attīstīs ar hemoroīdiem saistītus simptomus , un tikai nelielai daļai šo pacientu būs nepieciešama ķirurģiska ārstēšana. Pacientiem var rasties simptomi, ko izraisa iekšējie hemoroīdi, ārējie hemoroīdi vai abi. 

Lielākā daļa pacientu ar tūpļa simptomiem, par kuriem ziņots resnās un taisnās zarnas ķirurga kabinetā, sūdzas par hemoroīdiem, taču, lai noteiktu pareizu diagnozi, nepieciešama rūpīga intervija un pieredzējuša ārsta pārbaude. Dažiem pacientiem būs ilgstoši simptomi, ko nevar saistīt ar hemoroīda slimību. Citas nopietnas slimības, piemēram, anālais un kolorektālais vēzis, ir jāizslēdz pēc konsultēšanās ar kolorektālo ārstu, kurš ir zinošs anorektālās zonas novērtēšanā. 

IEKŠĒJIE HEMOROĪDI

Nesāpīga asiņošana no taisnās zarnas vai tūpļa audu prolapss bieži ir saistīta ar simptomātiskiem iekšējiem hemoroīdiem. Prolapss ir hemoroīda audi, kas veidojas no iekšpuses un bieži vien var būt jūtami ārpus tūpļa, noslaukot vai veicot zarnu iztukšošanu. Šie audi bieži vien ievelkas paši vai arī pacients tos var iespiest atpakaļ. Simptomi mēdz attīstīties lēni ilgu laiku un bieži rodas sporādiski. 

Iekšējos hemoroīdus klasificē pēc prolapsa pakāpes, kas palīdz noteikt ārstēšanu:

Pirmā pakāpe:   nav izliešanas

Otrā pakāpe:   matu izkrišana, kas atgriežas spontāni

Trešais grāds:   prolapss, kas pacientam jāatstumj

Ceturtā pakāpe:   prolapss, ko pacients nevar iespiest (bieži ļoti sāpīgs)

Iekšējo hemoroīdu izraisītā asiņošana parasti ir spilgti sarkana un var būt diezgan intensīva. To var atrast uz tualetes papīra, iepilināt tualetes podā vai uzsmērēt uz paša ķebļa. Ne visiem pacientiem ar simptomātiskiem iekšējiem hemoroīdiem būs ievērojama asiņošana. Tā vietā prolapss var būt galvenais vai vienīgais simptoms. Audu zudums var izraisīt ievērojamu kairinājumu un niezi tūpļa zonā. Pacienti var arī sūdzēties par gļotādu izdalīšanos, grūtībām izkārnīties vai sajūtu, ka izkārnījumi ir “iestrēguši” tūpļa ar KM. Pacientiem bez būtiskiem iekšējo hemoroīdu simptomiem nav nepieciešama ārstēšana tikai viņu klātbūtnes dēļ. 

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Paredzētais lietojums

Proctonic ieteicams lietot šādos gadījumos:

 • Iekšējie un ārējie hemoroīdi.
 • Iekaisums un nieze anālajā zonā.
 • Dedzinoša sajūta un diskomforts.
 • Diskomforts zarnu kustības laikā.

Kādas ir briesmas?

Hemoroīdi var būt sāpīgi un ikdienas dzīvē radīt vairākas neērtības. Turklāt, ja hemoroīdi netiek pareizi ārstēti, tie var kļūt sarežģīti un izraisīt tādus apstākļus kā varikocele un svara pieaugums, kas var pasliktināt simptomus un pasliktināt dzīves kvalitāti. Pēc veselības speciālistu domām, lai izvairītos no ilgstošām komplikācijām, pēc iespējas ātrāk jāmeklē ārstēšana un palīdzība.

Proctonic

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kā tas strādā Proctonic?

Proctonic darbojas efektīvi, nodrošinot ātru un ilgstošu hemoroīda simptomu atvieglojumu. Krēma sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas palīdz mazināt iekaisumu, mazina sāpes un mazina dedzināšanas sajūtu. Turklāt Proctonic uzlabo asinsriti skartajā zonā, kas palīdz mazināt pietūkumu un paātrina atveseļošanos.

Sastāvdaļas Proctonic (sastāvs)

Proctonic satur unikālu rūpīgi atlasītu dabisko sastāvdaļu kombināciju, kas nodrošina efektīvu hemoroīdu atbrīvošanos. Proktolīna galvenās sastāvdaļas ir:

Divpavedienu ribonukleīnskābe (dsRNS)

Galvenā sastāvdaļa Proctonic ir divpavedienu ribonukleīnskābe, kas pazīstama arī kā dsRNS. Ir pierādīts, ka šai sastāvdaļai piemīt pretiekaisuma īpašības un tā veicina hemoroīdu skarto audu dzīšanu. Pētījums parādīja dsRNS efektivitāti iekaisuma mazināšanā un sāpju mazināšanā hemoroīdos.

Croton Lechleri ​​sveķu pulveris

Croton Lechleri ​​sveķu pulveris ir vēl viena svarīga sastāvdaļa Proctonic. Šo sastāvdaļu tradicionāli izmanto, lai ārstētu iekaisumu un veicinātu brūču dzīšanu. Vairāki pētījumi ir pierādījuši Croton Lechleri ​​sveķu antioksidanta un pretiekaisuma īpašības, kas palīdz mazināt iekaisumu un diskomfortu, kas saistīts ar hemoroīdiem.

zirgkastaņa ekstrakts

Zirgkastaņa ekstrakts ir pazīstams ar savām īpašībām, kas stiprina asinsvadus un uzlabo asinsriti. Hemoroīdu gadījumā šī sastāvdaļa palīdz mazināt pietūkumu un smaguma sajūtu skartajā zonā. Pētījumi ir apstiprinājuši zirgkastaņa ekstrakta priekšrocības hemoroīdu ārstēšanā un asinsrites uzlabošanā.

Raganu lazdas ekstrakts

Raganu lazdas ekstrakts ir pazīstams ar savām savelkošajām un pretiekaisuma īpašībām. Šī sastāvdaļa palīdz mazināt niezi, kairinājumu un iekaisumu, ko izraisa hemoroīdi. Pētījumi ir parādījuši burvju lazdas ekstrakta efektivitāti hemoroīdu ārstēšanā un ar tiem saistīto simptomu mazināšanā.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Proctonic

vītolu mizas ekstrakts

Vītolu mizas ekstrakts ir plaši pazīstams ar tā pretsāpju un pretiekaisuma īpašībām. Šī sastāvdaļa palīdz mazināt sāpes un samazina iekaisumu hemoroīdos. Dažādi pētījumi ir apstiprinājuši vītolu mizas ekstrakta efektivitāti hemoroīdu ārstēšanā un diskomforta mazināšanā.
Atcerieties šo efektivitāti Proctonic pamatā ir šo dabisko sastāvdaļu kombinācija, no kurām katra ir pierādījusi individuālus ieguvumus hemoroīdu ārstēšanā.
Šīs sastāvdaļas ir apstiprinātas zinātniskos pētījumos, un tās ir pierādījušas efektivitāti hemoroīdu ārstēšanā. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka rezultāti var atšķirties atkarībā no cilvēka.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Proktoniskā lietošanas metode, brošūra, instrukcijas

Saskaņā ar instrukcijām un produktam pievienoto lietošanas instrukciju Proctonic lietošanas metode, kontrindikācijas, blakusparādības un uzglabāšana ir detalizēti aprakstīta zemāk:

Kontrindikācijas

 • Nelietojiet Proctonic, ja Jums ir alerģija pret kādu no iepriekš minētajām sastāvdaļām.
 • Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai Jums ir jebkādas veselības problēmas, pirms Proctonic lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.

Blakus efekti

Kopumā Proctonic ir labi panesams, un nav ziņots par nopietnām blakusparādībām. Tomēr dažiem cilvēkiem lietošanas vietā var būt neliels kairinājums vai īslaicīgs apsārtums.

Kā lietot, kā ņemt

 1. Pirms Proctonic uzklāšanas labi nomazgājiet un nosusiniet skarto zonu.
 2. Uzklājiet nelielu daudzumu krēma skartajā zonā.
 3. Viegli iemasējiet, līdz krēms ir pilnībā iesūcies.
 4. Atkārtojiet procedūru pēc vajadzības, parasti 2-3 reizes dienā.
 5. Pēc katras lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas.

Kā uzglabāt

Uzglabājiet Proctonic vēsā, sausā vietā, bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no tiešas saules gaismas un ekstremālu temperatūru iedarbības.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

PROKTONISKS

Proctonic lietošanas ietekme

Regulāra un pareiza Proctonic lietošana var nodrošināt vairākus pozitīvus efektus, tostarp:

 • Atbrīvošanās no sāpēm un diskomforta, ko izraisa hemoroīdi.
 • Samazina iekaisumu un pietūkumu tūpļa zonā.
 • Asinsrites uzlabošana skartajā zonā.
 • Samazināta nieze un diskomforts, kas saistīts ar hemoroīdiem.
 • Veicināt ātrāku atveseļošanos un labāku dzīves kvalitāti.
 • Pārbaudiet: Gelarex, rectin

Atcerieties, ka rezultāti var atšķirties atkarībā no cilvēka, tāpēc ir svarīgi ievērot lietošanas instrukcijas un būt konsekventiem pieteikumā.

Šeit ir dažas reālu lietotāju atsauksmes

Šeit ir dažas reālu lietotāju atsauksmes

” Es lietoju Proctonic divas nedēļas un esmu pārsteigts par rezultātiem. Beidzot varu atvadīties no diskomforta un sāpēm, ko izraisa hemoroīdi. Es iesaku Proctonic ikvienam, kas cīnās ar šo problēmu! “

“ Mans darbs ir saistīts ar daudz laika pavadīšanu sēžot, kas man radīja pastāvīgu diskomfortu hemoroīdu dēļ. Kopš es sāku lietot Proctonic, manas dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies. “Man vairs nav jāuztraucas par sāpēm un diskomfortu darba laikā!”

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Komentēt