Portāls par uztura bagātinātājiem

RevitaProst, krāpšana? negatīvie Viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

RevitaProst

RevitaProst

Kapsulas RevitaProst ir dabisks papildinājums, kas izstrādāts prostatīta ārstēšanai . Viņu unikālā formula satur sastāvdaļas, kas atlasītas, lai veicinātu prostatas veselību un atvieglotu ar šo slimību saistītos simptomus.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas ir prostatīts?

Prostatīts ir izplatīta slimība, kas skar aptuveni 2 no 10 vīriešiem. Tomēr atšķirībā no palielinātas prostatas šis stāvoklis var skart visu vecumu vīriešus, un patiesībā tas ir visizplatītākais cilvēkiem vecumā no 30 līdz 50 gadiem. Prostatīts nav tikai prostatas paplašināšanās, bet arī prostatas iekaisums, kas var būt akūts vai ilgstošs. -nodošanas laiks. Plašāku informāciju par prostatīta cēloņiem, simptomiem un ārstēšanu varat atrast šeit.

Ievads prostatītā

Vienkārši sakot, prostatīts ir  prostatas dziedzera iekaisums  . Šis iekaisums var būt hronisks vai akūts, un atšķirībā no  palielinātas prostatas  var rasties visu vecumu vīriešiem, un tas ir īpaši izplatīts vīriešiem vecumā no 30 līdz 50 gadiem. Faktiski aptuveni 2 no 10 cilvēkiem kādā brīdī cietīs no hroniska prostatīta. punkts viņu dzīvē.

Akūtu prostatītu izraisa bakteriāla prostatas infekcija, un simptomi var attīstīties pēkšņi un smagi. Parasti tas prasa ātru ārstēšanu. 

No otras puses, hronisks prostatīts pacientus skar ilgstoši, un cēlonis ne vienmēr ir zināms. Parasti to neizraisa infekcija, un to var būt grūti ārstēt.

Pārbaudiet: Wirex , Erectil , AlfaZone

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Prostatīta simptomi

Prostatīta simptomus bieži var sajaukt ar  palielinātas prostatas simptomiem  , tāpēc var būt grūti noteikt atšķirību starp tiem. Varat izmantot mūsu  prostatas simptomu pārbaudītāju  , lai izlemtu, par kādu stāvokli liecina jūsu simptomi.

Akūta prostatīta simptomi parasti ir pēkšņi un smagi, un tie ietver:

Hroniska prostatīta simptomi ilgst vismaz 3 mēnešus un ietver:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Prostatīta cēloņi

Akūtu prostatītu izraisa bakteriāla infekcija, taču ne vienmēr ir skaidrs, kā šī infekcija sākas.

Dažos gadījumos tas var izplūst no urīnpūšļa, īpaši,  ja palielināta prostata ir izraisījusi UTI vai urīnpūšļa infekciju  . Tomēr, ja jūs ciešat no biežiem  aizcietējumiem  , baktērijas var iekļūt resnajā zarnā, kas atrodas ļoti tuvu prostatai. 

No otras puses, hroniska prostatīta cēlonis ne vienmēr ir skaidrs. Parasti to neizraisa infekcija, tāpēc tas neizzūd ar antibiotikām, līdzīgi kā  intersticiāls cistīts   sievietēm.

Dažos gadījumos to izraisa pastāvīgs iekaisums pēc infekcijas, bet to var izraisīt arī urīna uzkrāšanās, aizcietējums vai ķīmiskas vielas. Dažas citas teorijas ietver nervu problēmas vai pat autoimūnas traucējumus. 

Kas ir REVITAPROST un kādam nolūkam to lieto?

RevitaProst kapsulas ir produkts, kas paredzēts prostatīta ārstēšanai. Šīs kapsulas ir īpaši izstrādātas ar dabīgām sastāvdaļām, kas paredzētas prostatas iekaisuma mazināšanai, urīnizvades funkciju uzlabošanai un ar prostatītu saistīto simptomu mazināšanai. Regulāra RevitaProst lietošana var palīdzēt mazināt iekaisumu, veicināt prostatas veselību un uzlabot dzīves kvalitāti.

Ārstēšanas indikācijas

RevitaProst kapsulas ieteicams lietot vairākos prostatīta gadījumos. Tie ietver:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kā tas darbojas? 

RevitaProst kapsulas darbojas vairākos veidos, lai novērstu prostatītu un uzlabotu prostatas veselību. Lūk, kā tās darbojas:

 1. Samaziniet iekaisumu: RevitaProst kapsulās esošajām sastāvdaļām piemīt pretiekaisuma īpašības, kas palīdz mazināt prostatas iekaisumu. Tas var palīdzēt samazināt iegurņa sāpes un citus simptomus, kas saistīti ar prostatītu.
 2. Prostatas veselības atbalsts: RevitaProst kapsulu formula satur sastāvdaļas, kas īpaši atlasītas, lai atbalstītu prostatas veselību. Šīs sastāvdaļas var atbalstīt pareizu prostatas darbību, palīdzot uzturēt veselīgu urīna plūsmu un novērst tādas problēmas kā labdabīga prostatas hiperplāzija (LPH).
 3. Uzlabota urīnceļu sistēma: RevitaProst kapsulās esošās sastāvdaļas var palīdzēt uzlabot urīnceļu sistēmas darbību. Tas var palīdzēt samazināt urinēšanas biežumu un uzlabot urīna plūsmu, tādējādi atvieglojot ar prostatītu saistītos simptomus.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Sastāvs RevitaProst – Aktīvās sastāvdaļas

Šeit ir saraksts ar RevitaProst sastāvdaļām un to ietekmi uz prostatas veselību:

 1. Ķirbju sēklas : Šīs sēklas ir bagātas ar taukiem un karotinoīdiem, kas labvēlīgi ietekmē prostatas veselību. Tie satur arī proteīnu arginīnu, kas var uzlabot hormonu līmeni un novērst prostatas vēža attīstību.
 2. Saw palmetto ekstrakts : zināms, ka šis ekstrakts veicina prostatas veselību un reproduktīvo funkciju. Tas var palīdzēt samazināt dizūrijas simptomus, piemēram, urinēšanas traucējumus, biežas pastaigas naktī un sāpju sindromu.
 3. Linsēklas : Šīm sēklām piemīt pretiekaisuma īpašības, un tās var palīdzēt paātrināt atveseļošanās procesu. Viņiem var būt svarīga loma prostatas iekaisuma mazināšanā.
 4. Ivan chai : Šis augs atbalsta prostatas dziedzera un apakšējo urīnceļu veselību. Var veicināt vispārējo fizisko labsajūtu.
 5. Cinks : Cinkam ir vairākas svarīgas lomas prostatas veselībā. Tas var novērst prostatas iekaisuma procesu attīstību, uzlabot spermas kvalitāti un uzturēt optimālu testosterona līmeni asinīs.

Ieguvumi

 1. Samaziniet iekaisumu: RevitaProst kapsulas satur sastāvdaļas ar pretiekaisuma īpašībām, kas var palīdzēt samazināt prostatas iekaisumu. Tas var mazināt ar prostatītu saistītos simptomus, piemēram, sāpes iegurnī un apgrūtinātu urinēšanu.
 2. Uzlabota prostatas veselība: atlasītās RevitaProst kapsulās esošās sastāvdaļas ir izstrādātas, lai atbalstītu prostatas veselību. Tie var atbalstīt pareizu prostatas darbību, veicināt veselīgu urīna plūsmu un novērst turpmāku prostatas problēmu risku.
 3. Urīnceļu simptomu mazināšana: RevitaProst kapsulas var palīdzēt mazināt ar prostatītu saistītos simptomus, piemēram, biežu urinēšanu, dedzinošu sajūtu un apgrūtinātu urinēšanu. Tas var uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un samazināt diskomfortu, kas saistīts ar urīnceļu problēmām.
 4. Dabiska pieeja: RevitaProst ir uztura bagātinātājs, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām, padarot to par vēlamo izvēli tiem, kuri vēlas dabisku pieeju prostatīta ārstēšanai, tādējādi samazinot nevēlamu blakusparādību risku.
 5. Lietošanas vienkāršība: RevitaProst kapsulas ir viegli uzņemt, un tās var viegli integrēt savā ikdienas rutīnā. Tas nodrošina ērtības un ērtības prostatīta ārstēšanā.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Lietošanas instrukcija – Kā lietot RevitaProst?

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet šo instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

Lietošanas veids, devas

Lai pareizi lietotu RevitaProst kapsulas prostatīta ārstēšanai, ievērojiet tālāk sniegtos norādījumus.

Kā uzglabāt

Produktam nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi.

Pārdozēšana

Kopš zāļu lietošanas pārdozēšanas gadījumi nav novēroti.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Papildinājuma lietošanas ietekme

Šeit ir daži rezultāti, par kuriem ziņoja lietotāji, kuri lietoja RevitaProst kapsulas prostatīta ārstēšanai:

 1. Samazināts prostatas iekaisums: Daudzi lietotāji ir ziņojuši par samazinātu prostatas iekaisumu pēc regulāras RevitaProst kapsulu lietošanas. Tas mazina saistītos simptomus, piemēram, sāpes iegurnī un urinēšanas grūtības.
 2. Urīnceļu simptomu uzlabošanās: lietotāji ir ziņojuši par būtisku ar prostatītu saistīto simptomu uzlabošanos, piemēram, bieža urinēšana, dedzinoša sajūta un apgrūtināta urinēšana. Pateicoties tam, viņi varēja atgriezties pie ierastā, ikdienas dzīvesveida bez diskomforta.
 3. Uzlabota dzīves kvalitāte: RevitaProst kapsulu lietošana ir kopumā uzlabojusi to lietotāju dzīves kvalitāti, kuri cieš no prostatīta. Simptomu un diskomforta samazināšanās ļāva viņiem ērtāk veikt ikdienas darbības.
 4. Uzlabota seksuālā funkcija: daži lietotāji ir ziņojuši par seksuālās funkcijas uzlabošanos pēc RevitaProst kapsulu lietošanas. Tas var ietvert paaugstinātu libido, palielinātu izturību un samazinātas erekcijas problēmas, kas saistītas ar prostatītu.
 5. Uzlabots garastāvoklis un enerģija: lietotāji ir ziņojuši, ka pēc RevitaProst kapsulu lietošanas uzlabojies vispārējais garastāvoklis un palielināta enerģija. To var saistīt ar fizisko simptomu samazināšanos un vispārējās labklājības atjaunošanos.

Reālas atsauksmes, negatīvi viedokļi – foruma komentāri

“Man ir 61 gads un esmu inženieris. Es jau sen cietu no prostatas problēmām, kas negatīvi ietekmēja manu dzīves kvalitāti. Es izmēģināju vairākas procedūras bez apmierinošiem rezultātiem, līdz atklāju RevitaProst kapsulas. Regulāri lietojot tos kādu laiku, es pamanīju būtisku prostatīta simptomu uzlabošanos. Tagad varu baudīt regulāru, nesāpīgu urinēšanu, un mana enerģija un vitalitāte ir atgriezusies. Esmu pateicīgs par šo produktu, kas mainīja manu dzīvi. Es ļoti iesaku RevitaProst visiem vīriešiem, kuri meklē efektīvu prostatīta risinājumu.

“Man ir 49 gadi. Jau vairākus mēnešus es sāku izjust kaitinošus simptomus, kas saistīti ar prostatītu. Tas būtiski ietekmēja manu ikdienas dzīvi gan fiziski, gan emocionāli. Esmu izmēģinājis vairākas ārstēšanas iespējas, taču neviena no tām nav devusi vēlamos rezultātus. Tad es atklāju RevitaProst kapsulas un nolēmu tās izmēģināt. Man jāsaka, ka tā bija pareizā izvēle. Pēc dažām lietošanas nedēļām es sāku pamanīt ievērojamu simptomu uzlabošanos. Sāpes un iekaisums mazinājās, un es atguvu enerģiju un vitalitāti. Tagad varu baudīt dzīvi bez diskomforta un pastāvīgiem pārtraukumiem, ko izraisa prostatīts. Es ļoti iesaku RevitaProst visiem vīriešiem, kuri meklē efektīvus līdzekļus prostatas veselības uzlabošanai.

Ražotāja oficiālajā mājas lapā – 50% atlaide, cena, kur nopirkt

RevitaProst šobrīd ir pieejams ar 50% atlaidi no sākotnējās cenas. Ražotājs šo īpašo akciju piedāvā ierobežotu laiku. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, apmeklējiet ražotāja oficiālo vietni tālāk norādītajā saitē un aizpildiet tiešsaistes pasūtījuma veidlapu. Reklāmas kods nav nepieciešams. Lūdzu, noklikšķiniet uz saites un turpiniet pasūtījumu tieši ražotāja oficiālajā vietnē.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Exit mobile version