Portāls par uztura bagātinātājiem

Tonuplex, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Tonuplex

Tonuplex

Tonuplex tabletes ir papildinājums, ko lieto augsta asinsspiediena ārstēšanai . Tie palīdz regulēt asinsspiedienu un uzturēt to veselīgā līmenī.

Tonuplex ir antihipertensīvs līdzeklis, kas pieejams tablešu veidā. Šīs tabletes ir paredzētas, lai kontrolētu augstu asinsspiedienu un samazinātu sirds un asinsvadu slimību risku.

Kas ir augsts asinsspiediens?

Asinsspiediens ir spēks, kas plūst caur jūsu asinsvadiem. Ja asinis nevar viegli plūst cauri traukiem, palielinās spēks. Ja spēks ir pārāk liels, jums ir augsts asinsspiediens.

Augsts asinsspiediens ir nopietna slimība. Tas palielina sirds un asinsvadu slodzi un var izraisīt sirds slimības, insultu, nieru darbības traucējumus un pat aklumu.

Augsta asinsspiediena medicīniskais termins ir hipertensija. Augsts asinsspiediens ir bīstams, jo tas liek sirdij strādāt pārāk smagi un veicina aterosklerozi (artēriju sacietēšanu). Tas palielina sirds slimību un insultu risku, kas ir pirmais un trešais galvenais nāves cēlonis amerikāņu vidū.

Kā es varu pārbaudīt, vai man ir augsts asinsspiediens?

Augstam asinsspiedienam parasti nav simptomu. Patiesībā daudzi cilvēki gadiem ilgi cieš no paaugstināta asinsspiediena, to neapzinoties. Tāpēc to sauc par “kluso slepkavu”. 90-95 procentos gadījumu paaugstināta asinsspiediena cēlonis nav zināms.

Vienreizējs paaugstināts asinsspiediena rādījums nenozīmē, ka jums ir augsts asinsspiediens, taču tā ir pazīme, ka nepieciešama turpmāka uzraudzība. Vienīgais veids, kā uzzināt, vai Jums ir augsts asinsspiediens, ir pārbaudīt asinsspiedienu.

Pārbaude: , Cardiform , Diaform+ , Tensital

Kas tiek ietekmēts?

Augsts asinsspiediens ietekmē aptuveni 50 miljonus (vai katru ceturto) amerikāņu pieaugušo. Tas ir īpaši izplatīts starp afroamerikāņiem, kuriem tas attīstās agrāk un biežāk nekā baltajiem. Turklāt daudziem amerikāņiem novecojot mēdz attīstīties augsts asinsspiediens; tomēr hipertensija nav daļa no veselīgas novecošanas. Apmēram 60 procentiem no visiem 60 gadus veciem un vecākiem amerikāņiem ir augsts asinsspiediens.

Citas grupas, kurām ir augsts hipertensijas attīstības risks, ir cilvēki ar lieko svaru, cilvēki ar hipertensijas ģimenes anamnēzi un cilvēki ar augstu normālu asinsspiedienu.

Vai smēķēšana izraisa augstu asinsspiedienu?

NĒ. Tomēr tas var īslaicīgi paaugstināt asinsspiedienu un palielināt sirds un asinsvadu slimību risku.

Smēķēšana bojā asinsvadu sieniņas un paātrina artēriju sacietēšanas procesu. Ja jūs smēķējat, atmest. Sirdslēkmes risks samazinās pēc pirmā gada.

Kas ir Tonuplex un kam tas paredzēts?

Tonuplex tabletes ir uztura bagātinātāju veids, ko lieto augsta asinsspiediena ārstēšanai. Šīs tabletes satur aktīvās sastāvdaļas, kas palīdz atslābināt asinsvadus, kā rezultātā pazeminās asinsspiediens.

Paredzētais lietojums

Tālāk ir sniegts to situāciju saraksts, kurās ieteicams lietot Tonuplex tabletes augsta asinsspiediena ārstēšanai:

Kā Tonuplex darbojas ?

Tonuplex ir antihipertensīvs līdzeklis, kas darbojas vairākos veidos, lai kontrolētu augstu asinsspiedienu. Galvenie tā darbības mehānismi ir:

 1. Vazodilatācija: Tonuplex palīdz atslābināt asinsvadus, ko sauc par vazodilatāciju. Tas izraisa asinsvadu paplašināšanos, atvieglojot asins plūsmu un samazinot pretestību asins plūsmai. Tā rezultātā asinsspiediens pazeminās.
 2. Angiotenzīnu konvertējošā enzīma (AKE) inhibīcija: Tonuplex ir AKE inhibitors, enzīms, kas atbild par vielas, ko sauc par angiotenzīnu II, ražošanu, kam ir vazokonstriktora iedarbība. Bloķējot AKE darbību, Tonuplex palīdz samazināt angiotenzīna II veidošanos un veicina lielāku asinsvadu relaksāciju.
 3. Nātrija un ūdens aizture: Tonuplex var arī palīdzēt samazināt nātrija un ūdens aizturi organismā. Tas ir izdevīgi, jo pārmērīga šķidruma aizture var veicināt paaugstinātu asinsspiedienu. Samazinot nātrija un ūdens aizturi, Tonuplex palīdz uzturēt pareizu līdzsvaru organismā un kontrolēt asinsspiedienu.
 4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka īpašais Tonuplex darbības veids var atšķirties atkarībā no konkrētās personas un citiem faktoriem, kas saistīti ar viņa veselības stāvokli. Tādēļ, lietojot Tonuplex vai citas zāles, vienmēr ir ieteicams ievērot ārsta vai veselības aprūpes speciālista norādījumus un devu .

Tonuplex sastāvdaļas (sastāvs)

Tonuplex briesmas, efektivitāte un ieguvumi

Zemāk ir saraksts ar iespējamiem ieguvumiem, lietojot Tonuplex tabletes augsta asinsspiediena ārstēšanai:

Kā lietot, kā ņemt

Lai lietotu Tonuplex tabletes asinsspiediena ārstēšanai, ieteicams ievērot šādus norādījumus:

 1. Devas: Ieteicamā deva ir viena Tonuplex tablete divas reizes dienā. Ieteicams to lietot pirms ēšanas, ievērojot ārsta ieteikumus vai lietošanas instrukcijā sniegtos ieteikumus.
 2. Ārstēšanas ilgums: Ārstēšanas ar Tonuplex ilgums var atšķirties atkarībā no individuālajām vajadzībām. Parasti ieteicamais ārstēšanas periods ir no 2 līdz 4 nedēļām.
 3. Optimālais laiks ārstēšanas uzsākšanai: ir pierādīts, ka septembris ir piemērots laiks, lai sāktu ārstēšanu ar Tonuplex . Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka laiks var būt atkarīgs no individuāla medicīniskā novērtējuma un katras personas konkrētās situācijas.

Tonuplex lietošanas rezultāts

Zemāk ir saraksts ar iespējamiem rezultātiem, ko var sasniegt, izmantojot Tonuplex asinsspiediena ārstēšanai:

 1. Asinsspiediena kontrole: Tonuplex var palīdzēt regulēt un uzturēt asinsspiedienu veselīgā līmenī, kas var samazināt ar augstu asinsspiedienu saistīto kardiovaskulāro komplikāciju risku.
 2. Uzlabota sirds un asinsvadu veselība: kontrolējot asinsspiedienu, Tonuplex var palīdzēt uzlabot sirds un asinsvadu veselību, samazinot sirds un asinsvadu slimību, piemēram, sirdslēkmes un insulta, risku.
 3. Paaugstināta asinsrite: Tonuplex l var veicināt labāku asinsriti, palīdzot atslābināt asinsvadus, kas veicina pareizu skābekļa un barības vielu piegādi ķermeņa audiem un orgāniem.
 4. Samazināta sirds slodze: samazinot pretestību asins plūsmai, Tonuplex var palīdzēt samazināt sirds slodzi, kas var uzlabot sirds darbību un novērst sirds veselības pasliktināšanos.
 5. Uzlabota vispārējā labklājība: kontrolējot asinsspiedienu un veicinot sirds un asinsvadu veselību, Tonuplex var palīdzēt uzlabot vispārējo labsajūtu, ļaujot jums dzīvot aktīvāku un veselīgāku dzīvi.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri 

“Kā grāmatvede mans darbs var būt saspringts un prasīgs, kas bieži ietekmē manu asinsspiedienu. Pirms dažiem mēnešiem es sāku lietot ārsta ieteiktās Tonuplex tabletes . Rezultāti bija pārsteidzoši! Mans asinsspiediens ir palicis stabils un veselīgas robežās. Jūtos enerģiskāka un koncentrējos savam darbam. Tonuplex ir bijis nozīmīgs sabiedrotais manā ceļā uz labāku sirds un asinsvadu veselību. Es iesaku to bez vilcināšanās! ”

“Es esmu skolotājs un vienmēr esmu rūpējusies par savu skolēnu veselību. Taču savu veselību atstāju novārtā, līdz sāka uztraukties asinsspiediens. Tad mans ārsts izrakstīja Tonuplex . Kopš tā lietošanas esmu novērojusi ievērojamu asinsspiediena uzlabošanos. Es jūtos mierīgāks un vairāk pilnvarots, lai tiktu galā ar saviem ikdienas pienākumiem klasē. Tonuplex man ir bijusi patiesa svētība. Uzskatu viņu par savu sabiedroto, rūpējoties par savu sirds un asinsvadu veselību.

Tonuplex , Cena, ražotāja oficiālā mājas lapa – atlaide

Tonuplex produkta cena tagad ir pārdošanā tirgū. Taču šobrīd ražotājs piedāvā 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, apmeklējiet ražotāja oficiālo vietni, kur jums nav jāievada reklāmas kods. Vienkārši veiciet pasūtījumu tiešsaistē vietnē, un menedžeris ar jums sazināsies, lai apstiprinātu pasūtījumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka akcijas preču skaits ir ierobežots un akcija ir īslaicīga. Apmaksa tiek veikta pēc preču saņemšanas.

Exit mobile version