Portāls par uztura bagātinātājiem

MiCardium, krāpniecība? negatīvas atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

MiCardium

MiCardium

MiCardium kapsulas ir papildinājums, kas īpaši izstrādāts, lai palīdzētu kontrolēt augstu asinsspiedienu . Tā sastāvā ietilpst omega-3 skābes, nātru lapu ekstrakts, vitamīni B6 un B12 un tiamīns, kas visi ir pazīstami ar to ieguvumiem sirds un asinsvadu veselībai.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ProduktsMiCardium
Prezentācijas formaKapsulas
Īstas atsauksmes4,94 no 5 zvaigznēm
PieejamībaNoliktavā
Patiesība vai meli?PATIESA. Izlasiet pārskatu zemāk

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kurus ietekmē augsts asinsspiediens?

Gandrīz pusei, vairāk nekā 119 miljoniem amerikāņu pieaugušo, ir augsts asinsspiediens. Bet tikai aptuveni 1 no 4 no šiem cilvēkiem ir kontrolēts viņu stāvoklis. Daudziem cilvēkiem 30 gadu vecumā vai 40 gadu sākumā attīstās augsts asinsspiediens, un tas kļūst arvien izplatītāks, mums novecojot. Tomēr aptaukošanās epidēmijas dēļ arvien vairāk bērnu cieš no hipertensijas.

Kas ir augsts asinsspiediens? 

Asinsspiediens tiek definēts kā asins spēks, kas spiežas pret artēriju sienām, kad sirds sūknē asinis. Augsts asinsspiediens – pazīstams arī kā hipertensija – ir slimība, kurā asinis plūst pa asinsvadiem (artērijām) ar augstāku spiedienu nekā parasti.

Asinsspiedienu mēra ar diviem cipariem. Pirmais jeb lielākais skaitlis ir spiediens asinsvados sirdsdarbības laikā, ko sauc par sistolisko spiedienu. Sistoliskais asinsspiediens ir lielākais no diviem skaitļiem. Otrais, zemākais skaitlis mēra asiņu spēku artērijās, kamēr sirds ir atslābināta starp sitieniem. Apakšējais skaitlis ir zemākais no diviem, un to sauc par diastolisko spiedienu.

Normāls asinsspiediens ir 120/80 vai mazāks. Jūsu asinsspiediens tiek uzskatīts par augstu (1. stadija), ja tas ir no 130 līdz 139 mmHg/80 līdz 89 mmHg. Augsts asinsspiediens otrajā posmā ir 140/90 vai vairāk. Ja asinsspiediens ir 180/120 vai augstāks vairāk nekā vienu reizi, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību. Tik augsts rādītājs tiek uzskatīts par “hipertensīvu krīzi”.

Rādījumi no 120/80 līdz 129/89 tiek uzskatīti par pirmshipertensiju. Cilvēkiem ar prehipertensiju nav tik zems asinsspiediens, kā vajadzētu, taču vēl netiek uzskatīts, ka viņiem ir augsts asinsspiediens. 

Kas ir MiCardium un kādam nolūkam to lieto?

MiCardium Hypertension Capsules ir produkts, kas izstrādāts, lai palīdzētu kontrolēt augstu asinsspiedienu. Tie satur dabisku sastāvdaļu kombināciju, piemēram, omega-3 skābes, nātru lapu ekstraktu un B vitamīnus (B6 un B12), kas ir pazīstami ar savām labvēlīgajām īpašībām sirds un asinsvadu veselībai. Šīs sastāvdaļas darbojas sinerģiski, lai veicinātu sirds veselību un veicinātu efektīvu hipertensijas ārstēšanu.

Paredzētais lietojums

MiCardium kapsulas hipertensijas ārstēšanai var lietot dažādās situācijās, lai atbalstītu sirds un asinsvadu veselību un kontrolētu augstu asinsspiedienu:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kā MiCardium darbojas?

MiCardium kapsulas hipertensijai darbojas vairākos veidos, lai palīdzētu kontrolēt asinsspiediena līmeni un veicinātu sirds un asinsvadu veselību:

MiCardium sastāvdaļas (sastāvs)

Šeit ir MiCardium hipertensijas kapsulu sastāvdaļu saraksts, kā arī to iedarbība un saites uz pētījumiem, kas apstiprina to priekšrocības:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

MiCardium briesmas, efektivitāte un ieguvumi

Šeit ir saraksts ar MiCardium hipertensijas kapsulu priekšrocībām:

MiCardium lietošanas rezultāts

Šeit ir saraksts ar iespējamiem rezultātiem, ko var sasniegt, izmantojot MiCardium hipertensijas ārstēšanai:

  1. Asinsspiediena kontrole: MiCardium var palīdzēt regulēt asinsspiediena līmeni, saglabājot to normālā diapazonā.
  2. Uzlabota sirds un asinsvadu veselība: MiCardium sastāvdaļas var veicināt vispārējo sirds un asinsvadu veselību, veicinot spēcīgāku un izturīgāku sirds un asinsvadu sistēmu.
  3. Samazināts sirds un asinsvadu slimību risks: Regulāra MiCardium lietošana var palīdzēt samazināt sirds un asinsvadu slimību, piemēram, sirdslēkmes un insulta, risku.
  4. Vispārējā labklājība: papildus īpašajiem ieguvumiem sirds un asinsvadu veselībai, MiCardium var veicināt vispārēju labsajūtu, nodrošinot ķermenim nepieciešamās uzturvielas, lai tā darbotos pareizi.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“ Kopš es sāku lietot šīs kapsulas augsta asinsspiediena ārstēšanai, esmu pamanījis ievērojamu asinsspiediena līmeņa uzlabošanos. Mans ārsts man ieteica šo produktu, un man jāsaka, ka tas pārsniedza manas cerības. Es jūtos enerģiskāka un aktīvāka, un manas regulārās asinsspiediena pārbaudes ir uzrādījušas stabilākus rezultātus. Pats labākais, ka es neesmu pieredzējis nekādas negatīvas blakusparādības. Es iesaku MiCardium ikvienam, kas meklē dabisku un efektīvu risinājumu augsta asinsspiediena kontrolei. Paldies MiCardium par manas dzīves kvalitātes uzlabošanu! “

“ Kā šefpavāram man ir saspringts un drudžains darbs, kas dažkārt var ietekmēt manu asinsspiedienu. Tomēr, kopš sāku lietot MiCardium, esmu pamanījis manāmu asinsspiediena līmeņa uzlabošanos. Jūtos mierīgāks un relaksētāks, kas atspoguļojas arī manā vispārējā pašsajūtā. Bez tam man nebija nekādu negatīvu blakusparādību, kas ir milzīgs pluss. MiCardium ir kļuvis par būtisku manas ikdienas sastāvdaļu, ļaujot man kontrolēt asinsspiedienu. Es nevilcināšos to ieteikt ikvienam, kas meklē efektīvu un drošu risinājumu augsta asinsspiediena ārstēšanai. Paldies MiCardium, ka palīdzējāt man saglabāt veselību, turpinot aizraušanos ar ēdienu gatavošanu! “

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Exit mobile version