Portāls par uztura bagātinātājiem

Fortolex, vai tas darbojas? Negatvas atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Fortolex

Fortolex

Fortolex – deģenerāciju veidošanās, ko sauc par bunioniem , var ietekmēt ikvienu no mums neatkarīgi no vecuma. Vairumā gadījumu problēmu izraisa nepiemērotu apavu lietošana vai nepareizs ķermeņa svara sadalījums. Tomēr visbiežāk iemesls ir tendence pārmantot šo stāvokli – tāpēc problēma rodas spontāni.

Lielākajā daļā šo gadījumu bunjonus var noņemt tikai ar invazīvu operāciju. Tomēr, kopš Fortolex parādījās tirgū , tas var būt nesāpīgs un tikpat efektīvs.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas ir hallux valgus?

Kas ir  hallux valgus  ? Hallux valgus ir visizplatītākā pēdas un kāju pirkstu deformācija. Hallux valgus skar 23% cilvēku vecumā no 18 līdz 65 gadiem un vairāk nekā 35% cilvēku, kas vecāki par 65 gadiem. Pamanāmās formas dēļ to sauc arī par mezgliņu vai gangliju.

Šeit lielais pirksts virzās ārpus līnijas un norāda uz pēdas ārējo malu. Ar hallux valgus bieži vien sāpīga un iekaisusi, pietūkusi pleznas galva pie pleznas falangas locītavas bieži izspiežas, piespiežoties pie kurpes.

Hallux valgus deformācijas gadījumā kājas īkšķis – gandrīz vienmēr kombinācijā ar plakanām pēdām – vispirms novirzās uz pēdas ārējo malu. Tātad ar hallux valgus lielā pirksta cīpsla vairs neiet paralēli lielajam pirkstam un nav taisna metatarsofalangeālajā locītavā: Tā vietā veidojas novirze no lielā pirksta parastā stāvokļa.

Tas izraisa augošu un parasti sāpīgu iekaisīgu izvirzījumu metatarsofalangeālajā locītavā: šī ir izvirzītā pirksta bumba, kas vienmēr pavada hallux valgus.

Skatīt arī: Keramin.

Kādi ir bunionu veidi?

Visbiežāk sastopami īkšķi uz lielā pirksta. Citi veidi ietver:

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas izraisa bunjonus?

Spiediens no staigāšanas veida (pēdas mehānika) vai pēdas formas (pēdas struktūra) liek lielajam pirkstam izliekties otrā pirksta virzienā. Bunioni parādās pakāpeniski laika gaitā. Ilgstoša stāvēšana un slikti pieguļošu, šauru apavu valkāšana var saasināt gurnu sāpes, taču tas nerada problēmas.

Kādi ir bunjonu riska faktori?

Visticamāk, ka jums ir veidojums, ja jums ir:

Kas ir Fortolex?

Fortolex ir krēms, kas novērš pēdas locītavas deģenerāciju, ko parasti sauc par haluks . 

Krēms tiek arvien vairāk novērtēts, jo tas ir alternatīva sāpīgajam un prasa turpmāku rehabilitāciju pēc ķirurģiskām procedūrām. Pateicoties regulārai lietošanai, ir iespējams dabiskā veidā atjaunot pareizu pēdas stāvokli.

Patlaban Fortolex ir viens no populārākajiem bunion korektoriem tirgū. Par tās efektivitāti liecina daudzie speciālistu ieteikumi, kas nodarbojas ar kāju un pēdu disfunkcijām.

Kam ir paredzēts Fortolex?

Fortolex ir paredzēts cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar ērtu kustību un kuri ievēro progresējošas pēdu izskata izmaiņas. Bumbu gadījumā tā ir redzama, sarkana pietūkuma veidošanās pēdas sānos.

Tā ir kāju pirkstu slīdēšanas rezultātā radusies locītavu deģenerācija, kas atrodas pēdas šķērseniskajā velvē. Lielākais pirksts pakāpeniski deformējas, un pēc tam veidojas redzams kamols, kas laika gaitā var augt, ir paaugstināts jutīgums un uzņēmīgs pret jebkādiem nobrāzumiem. Aprakstītais stāvoklis ir bursīts.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kāds ir Fortolex efektivitātes noslēpums ?

Veidojot korekcijas ierīci Fortolex , tika ņemti vērā pēdas sistēmas izmaiņu un iekaisuma cēloņi. Pateicoties detalizētai analīzei, tika izstrādāta novatoriska tehnoloģija, kas ļauj dabiski reproducēt pareizo pēdas stāvokli.

Regulāri lietojot koriģējošās ierīces, ievērojami samazinās iekaisums un ievērojami samazinās pietūkums, pateicoties uzlabotai cirkulācijai deģenerācijas vietā. Laika gaitā problēma mazinās un tiek atjaunota normāla pēdu kustība.

Šis process ir iespējams, pateicoties inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai un pareizi izvēlētu materiālu izmantošanai, no kuriem tika izveidota korekcijas iekārta Fortolex . Kopums lieliski harmonizējas ar pēdas kustībām, neradot diskomfortu lietošanas laikā. Pateicoties Fortolex , ķermeņa svars ir vienmērīgi sadalīts un deģeneratīvā zona pakāpeniski tiek atvieglota. Pēc tam problēma samazinās, līdz problēma tiek pilnībā novērsta.

Turklāt procedūras laikā tiek pareizi nostiprināti pēdas muskuļi. Tas samazina iekaisuma atkārtošanos. Atšķirībā no operācijas, šī procesa laikā tiek aktivizēti muskuļi, kas iepriekš bija neaktīvi.

Ir zinātniski pierādīts, ka Fortolex terapija sniedz labākus rezultātus nekā sāpīga ķirurģiska procedūra.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kādas sastāvdaļas satur Fortolex?

Fortolex ir 100% dabīgs un patentēts sastāvs. Krējuma slepeno recepti izstrādā pārbaudīti eksperti ārstniecības augu un locītavu slimību ārstēšanas jomā. Tālāk ir sniegts saraksts ar dažām svarīgākajām sastāvdaļām, kas tika iekļautas visaptverošā pasākuma galīgajā versijā.

Fortolex sastāvdaļas ir:

Vai Fortolex lietošana patiešām ir efektīva?

Par Fortolex koriģējošā aparāta efektivitāti liecina daudzi speciālistu un ārstēto cilvēku ieteikumi. Katrā no tiem bunjonu problēma samazinājās un pēc ārstēšanas beigām neizpaudās.

Ierīces profilaktiska lietošana ir ieteicama arī cilvēkiem, kuriem ir šīs deģenerācijas risks. Bumbu noņemšana ar Fortolex ir efektīva, taču tas prasa laiku un pacietību. Savukārt sekas ir daudz apmierinošākas nekā operācijas gadījumā, kas prasa ilgu rehabilitāciju un vairākas pārsēju maiņas.

Turklāt koriģējošās ierīces nēsāšana ir ārkārtīgi vienkārša un nemanāma ikdienas aktivitātēs un pat fizisko aktivitāšu laikā. Inovatīvā tehnoloģija nodrošina komfortu visas dienas un nakts garumā, bez komplikāciju riska.

Turklāt ārstēšanas laiku var pielāgot individuālajām vajadzībām, pielāgojot koriģējošās ierīces pozīciju. Kad Fortolex nokļūst tirgū, bunjonu likvidēšana nenozīmē atteikšanos no pārvietošanās brīvības, un tā var būt pieejama ikvienam.

Vai ir vērts izmēģināt Fortolex ?

Tas ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri baidās no invazīvas iekaisuma noņemšanas un tāpēc viņiem nav problēmu ar sāpju palielināšanos. Šobrīd ķirurģiska iejaukšanās ir pēdējais līdzeklis. Ikvienam, kurš cīnās ar kaļķakmens problēmu, vajadzētu izvēlēties Fortolex korektoru , kas noteikti atvieglos un novērsīs problēmas atkārtošanos.

>>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Exit mobile version