Portāls par uztura bagātinātājiem

Easyloss, krāpniecība? negatīvie Viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Easyloss

Easyloss

Tievēšanas kapsulas Easyloss ir dabisks papildinājums, kas palīdz uzlabot vielmaiņu un samazina apetīti, atvieglojot veselīga svara zaudēšanu .

Easyloss ir slavens notievēšanas kapsulu zīmols, kas satur rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, kas stimulē tauku dedzināšanu un pievieno enerģiju, nodrošinot efektīvus rezultātus svara zaudēšanas procesā.

Svara un veselības riska novērtējums

Svara un veselības riska novērtēšana ietver trīs galvenos pasākumus:

  1. Ķermeņa masas indekss (ĶMI)
  2. Vidukļa apkārtmērs
  3. Ar aptaukošanos saistītu slimību un stāvokļu riska faktori
  4. Pārbaudiet: Vitasimil , Lipofix , AntiApetin , Inslim

Ķermeņa masas indekss (ĶMI)

ĶMI ir noderīgs liekā svara un aptaukošanās rādītājs. To aprēķina, pamatojoties uz jūsu augumu un svaru. ĶMI ir ķermeņa tauku daudzuma aprēķins organismā, un tas ir labs rādītājs slimību riskam, kas var rasties ar lielāku ķermeņa tauku daudzumu. Jo augstāks ir jūsu ĶMI, jo lielāks ir risks saslimt ar noteiktām slimībām, piemēram, sirds slimībām, augstu asinsspiedienu, 2. tipa diabētu, žultsakmeņiem, elpošanas problēmām un dažiem vēža veidiem.

Lai gan ĶMI var izmantot lielākajai daļai vīriešu un sieviešu, tam ir daži ierobežojumi:

Izmantojiet  ĶMI kalkulatoru  vai  ĶMI tabulas  , lai novērtētu ķermeņa tauku procentuālo daudzumu. ĶMI rezultāts nozīmē sekojošo:

 ĶMI
Nepietiekams svarsZemāk 18.5
Normāls18,5–24,9
Liekais svars25,0–29,9
Aptaukošanās30.0 un vairāk

Vidukļa apkārtmērs

Vidukļa apkārtmēra mērīšana palīdz noteikt iespējamos veselības apdraudējumus, kas saistīti ar lieko svaru un aptaukošanos. Ja lielākā daļa ķermeņa tauku uzkrājas ap vidukli, nevis gurniem, jums ir lielāks sirds slimību un 2. tipa diabēta risks. Šis risks palielinās, ja vidukļa apkārtmērs ir lielāks par 35 collām sievietēm un lielāks par 40 collām vīriešiem. Lai pareizi izmērītu vidukli, stāviet un novietojiet mērlenti ap vidukli tieši virs gurnu kauliem. Izmēriet vidukli tūlīt pēc izelpas.

Tabula  ar aptaukošanos saistītu slimību risku pēc ĶMI un vidukļa apkārtmēra  sniedz jums priekšstatu par to, vai ĶMI kopā ar vidukļa apkārtmēru palielina ar aptaukošanos saistītu slimību vai stāvokļu attīstības risku.

Ar aptaukošanos saistīto veselības problēmu riska faktori

Papildus liekajam svaram vai aptaukošanās gadījumiem šādi apstākļi palielina sirds slimību un citu slimību risku:

Riska faktori

Cilvēkiem, kuri tiek uzskatīti par aptaukošanos (ĶMI lielāks vai vienāds ar 30) vai ar lieko svaru (ĶMI no 25 līdz 29,9) un kuriem ir vismaz divi riska faktori, ieteicams zaudēt svaru. Pat neliels svara zudums (5 līdz 10 procenti no jūsu pašreizējā svara) palīdzēs samazināt ar aptaukošanos saistītu slimību attīstības risku. Cilvēkiem ar lieko svaru, kuriem nav augsts vidukļa apkārtmērs un kuriem ir mazāk nekā divi riska faktori, var būt nepieciešams novērst turpmāku svara pieaugumu, nevis zaudēt svaru.

Konsultējieties ar savu ārstu, lai noskaidrotu, vai jums ir paaugstināts risks un jums vajadzētu zaudēt svaru. Jūsu ārsts novērtēs jūsu ĶMI, vidukļa apkārtmēru un citus sirds slimību riska faktorus.

Labā ziņa ir tā, ka pat neliels svara zudums (5 līdz 10 procenti no jūsu pašreizējā svara) palīdzēs samazināt risku saslimt ar šīm slimībām.

Kas ir Easyloss un kam tas paredzēts?

Easyloss notievēšanas kapsulas ir produkts, kas paredzēts, lai palīdzētu svara zaudēšanas procesā. Šīs kapsulas satur dabisku sastāvdaļu kombināciju, kas atbalsta tauku dedzināšanu, palielina vielmaiņu un samazina apetīti. Tas ir paredzēts, lai sniegtu papildu atbalstu svara zaudēšanai, kā arī veselīgam uzturam un regulārām fiziskām aktivitātēm.

Paredzētais lietojums

Easyloss notievēšanas kapsulas ir ieteicamas šādos gadījumos:

Kā Easyloss darbojas ?

Easyloss notievēšanas kapsulas darbojas vairākos veidos, lai palīdzētu jums zaudēt svaru. Tālāk ir minēti daži no tā galvenajiem darbības mehānismiem:

Uzlabojiet vielmaiņu: Easyloss satur tādas sastāvdaļas kā zaļā tēja un kofeīns, kas var stimulēt vielmaiņu. Tas nozīmē, ka jūsu ķermenis var efektīvāk sadedzināt vairāk kaloriju un tauku pat miera stāvoklī.

Apetītes nomākšana: dažām Easyloss sastāvdaļām , piemēram, garcinia cambogia un zaļās tējas ekstraktam, ir apetīti nomācošas īpašības. Tas var palīdzēt kontrolēt apetīti un pārēšanās, kas savukārt veicina svara zudumu.

Paaugstināta enerģija: Easyloss kapsulas satur guarānas ekstraktu, augu, kas pazīstams ar savu stimulējošo iedarbību. Tas var sniegt papildu enerģijas pieplūdumu, kas var būt noderīgi, lai paliktu aktīvi un regulāri vingrotu.

Tauku dedzināšana: tiek uzskatīts, ka dažām Easyloss sastāvdaļām , piemēram, kajēnas pipariem un L-karnitīnam, piemīt lipolītiskas īpašības, tas ir, tās palīdz sadalīt un metabolizēt organismā uzkrātos taukus, kas veicina svara zudumu .

Easyloss sastāvdaļas (sastāvs)

Zemāk ir Easyloss notievēšanas kapsulu sastāvdaļu saraksts un to iedarbība:

Kā lietot, kā ņemt

Lai pareizi lietotu Easyloss notievēšanas kapsulas , ievērojiet ražotāja ieteikumus. Tālāk ir sniegta vispārīga Easyloss lietošanas pamācība :

Easyloss lietošanas efekts

Easyloss rezultāti var atšķirties atkarībā no cilvēka, jo katrai personai ir unikāls metabolisms un īpašības. Tomēr tālāk ir norādīti daži iespējamie ar lietošanu saistītie rezultāti:

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Kā dietologs es vienmēr meklēju efektīvus un drošus produktus, kas palīdzētu maniem pacientiem sasniegt savus svara zaudēšanas mērķus. Es nesen ieteicu Easyloss dažiem saviem pacientiem, un rezultāti bija pārsteidzoši. Vienai no manām pacientēm, 32 gadus vecajai Laurai, tikai trīs mēnešu laikā izdevās atbrīvoties no 10 kilogramiem, regulāri lietojot šīs kapsulas. Papildus svara zaudēšanai Laura pamanīja būtisku enerģijas līmeņa pieaugumu un apetītes samazināšanos. Esmu pārsteigts par dabīgajām sastāvdaļām un produkta kvalitāti. Es noteikti turpināšu ieteikt Easyloss saviem pacientiem, kuri meklē efektīvu veidu, kā zaudēt svaru.

“Kā personīgais treneris es vienmēr meklēju produktus, kas papildinās manu klientu veselīgos svara zaudēšanas centienus. Nesen es saviem klientiem ieteicu Easyloss , un efekti ir patiešām pārsteidzoši. Spilgts piemērs ir Karloss, 40 gadus vecs vīrietis, kurš jau ilgu laiku cīnās ar svara zaudēšanu. Kopš viņš sāka lietot Easyloss, viņš ir pamanījis vielmaiņas paātrināšanos un ievērojamu apetītes samazināšanos. Tas viņam palīdzēja zaudēt 8 kilogramus tikai divu mēnešu laikā, kas palielināja viņa motivāciju un pašapziņu. Esmu ļoti pārsteigts par Easyloss pozitīvo ietekmi un arī turpmāk ieteikšu to saviem klientiem viņu ceļā uz veselīgāku dzīvi.

Easyloss , cena, ražotāja oficiālā mājas lapa – atlaide, kur nopirkt

 Ir vērts piebilst, ka ražotājs šim produktam piedāvā 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, dodieties uz ražotāja oficiālo vietni, kur varat vienkārši veikt pasūtījumu tiešsaistē, neievadot reklāmas kodu. Pēc pasūtījuma veikšanas menedžeris ar Jums sazināsies, lai apstiprinātu un apstrādātu pasūtījumu. Akcija attiecas uz ierobežotu produktu skaitu un ir īslaicīga. Apmaksa tiks veikta pēc preču saņemšanas.

Exit mobile version