Cardiform — negatīvi viedokļi, forums, aptieka, cena, kur nopirkt, krāpniecība?

Cardiform  ir jauns dabisks uztura bagātinātājs augsta asinsspiediena ārstēšanai , ko tagad var iegādāties tiešsaistē, neizejot no mājām.

Tas ir produkts, kas paredzēts asinsspiediena atjaunošanai līdz vērtībām, kas tiek uzskatītas par pieņemamām, lai uzturētu labu ķermeņa un asinsvadu veselību.

Cardiform  , saskaņā ar to, ko var lasīt  ražotāja oficiālajā tīmekļa vietnē  , palīdz normalizēt visus tos faktorus, kas var izraisīt hipertensiju.

Šodienas ceļvedī mēs iepazīstināsim ar jums produktu, izceļot produkta potenciālās un kritiskās problēmas,  tā darbību  un to, kā darbojas tā komponenti.

Tomēr, pirms mēs sākam, ir jāizdara pieņēmums par hipertensijas problēmu un tās sekām uz mūsu veselību.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cardiform

Kas ir augsts asinsspiediens?

“Asinsspiediens ir  spēks, ar kādu asinis izdara spiedienu uz artēriju un vēnu sieniņām  . Mēs izmērām sistolisko vērtību sirds izsviedes fāzē un diastolisko vērtību sirds piepildīšanas fāzē,” stāsta Dr. Udo Zacharzowsky,  Helios Klinikum Bad Saarow Kardioloģijas klīnikas galvenais ārsts  . Asinsspiediena līmenis ir atkarīgs no daudziem dažādiem faktoriem, un tas nav nemainīgs mainīgais lielums. Tas ir atkarīgs arī no vecuma un dzimuma un palielinās līdz ar vecumu.

Hipertensija ir sirds un asinsvadu sistēmas slimība, kurā spiediens traukos pastāvīgi ir pārāk augsts.

Hipertensiju iedala dažādās pakāpēs, un atkarībā no mērīšanas metodes, vecuma un slimību vēstures ir nedaudz atšķirīgi ārstēšanas ierobežojumi un mērķi. Tomēr parasti  asinsspiediena vērtības, kas pārsniedz 140/90 mmHg, tiek uzskatītas par hipertensiju  . Vērtības <120/80 mmHg tiek uzskatītas par optimālām.

Pārbaudiet: Tonerin

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Ko darīt, ja ir paaugstināts asinsspiediens?

Pirmais solis augsta asinsspiediena ārstēšanā ir  diagnoze  . “Ikvienam vajadzētu zināt, kāds ir viņa asinsspiediens. Nosacījums tam ir regulāri mērījumi, pamatojoties uz vecumu un slimību vēsturi  ,” stāsta galvenais ārsts.

Augsta  asinsspiediena cēloņi  ir dažādi. Cēlonis ir atrodams tikai aptuveni pieciem procentiem skarto (sekundārā hipertensija). Lielākajai daļai pacientu to sauc par esenciālo hipertensiju.

Dzīvesveida izmaiņas ir hipertensijas ārstēšanas stūrakmens   . Ja jums ir liekais svars, svara zudums var pazemināt asinsspiedienu (par 1-2 mmHg uz kilogramu ķermeņa svara). Regulāras fiziskās aktivitātes un izvairīšanās no nikotīna un alkohola arī pozitīvi ietekmē.

Vairumam pacientu ir nepieciešama arī  farmakoterapija  . Šeit ideāli tiek izmantoti kombinētie preparāti. Lai novērtētu jūsu asinsspiediena iestatījuma kvalitāti, ieteicams saglabāt asinsspiediena dienasgrāmatu, kurā dokumentētas jūsu paša izmērītās vērtības. 

Ko satur Cardiform ?

Cardiform  satur vairākas sastāvdaļas, kas darbojas īpaši hipertensijas ārstēšanā, veicinot sirds un visas sirds un asinsvadu sistēmas atgriešanos normālā stāvoklī.

Šis papildinājums, kā var lasīt ražotāja oficiālajā tīmekļa vietnē, nesatur lipekli, laktozi un alergēnu vielas, piemēram, raugu, piedevas, sintētiskas garšas. Tāpēc to var lietot arī cilvēki, kuriem ir alerģija pret šīm sastāvdaļām.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cardiform

Kapsulās esošās sastāvdaļas ir šādas un veic šādas funkcijas:

  •  Vilkābeles ekstrakts : vilkābele tiek saukta arī par “sirds nomierinošu līdzekli” tās kardiotonisko īpašību dēļ, jo tajā ir liels daudzums proantocianidolu, kam ir ļoti svarīga loma sirds kontrakcijā un stiprināšanā. Vilkābelēs esošās vielas spēj mazināt tahikardiju un ekstrasistoles, novēršot iespējamu sirdslēkmes vai stenokardijas parādīšanos;
  • Nātre  : tā ir bagāta ar vitamīniem, piemēram, A, C un K, un minerālsāļiem, kas palīdz pareizi funkcionēt ķermeņa šūnām;
  • B1 vitamīns  : ir ūdenī šķīstošs vitamīns, kas plaši izplatīts dzīvnieku un augu izcelsmes pārtikā. Lielos daudzumos tas ir atrodams graudaugos, pākšaugos un olās. Tas darbojas sinerģiski ar B2 vitamīnu, kas atrodas arī  Cardiform piedevā , regulējot šūnu enerģijas ražošanas procesus;
  • B2 vitamīns  : lielos daudzumos atrodams pienā un tā atvasinājumos, kā arī olās, liellopu aknās un alus raugā.
  • B6 vitamīns  : ir svarīgs vitamīns, kas iesaistīts aminoskābju, taukskābju metabolismā. Tas ir nepieciešams sarkano asins šūnu sintēzei, kuru uzdevums ir apgādāt visas ķermeņa šūnas ar skābekli.

Visas šīs vielas un jo īpaši preparātu sastāvā esošie antioksidanti palīdz cīnīties ar brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi.

Cardiform  satur liofilizētus vilkābeles un nātru ekstraktus tā, lai koncentrētu darbības principus un padarītu tos vēl pieejamākus. Diemžēl no oficiālās vietnes nevar uzzināt ne aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju, ne esošā ekstrakta daudzumu. Tomēr, visticamāk, šī informācija ir uz iepakojuma vai lietošanas instrukcijas.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Veiktie pētījumi un blakusparādības

Cardiform  nav īpašu kontrindikāciju vai blakusparādību, taču, tāpat kā visām augu izcelsmes vielām, vienmēr jāievēro piesardzība, ja mūs cieš no kādas konkrētas problēmas. Patiesībā nātre ir kontrindicēta grūtniecības un zīdīšanas laikā, un to nedrīkst lietot kopā ar diurētiskiem līdzekļiem (citām zālēm, ko lieto asinsspiediena pazemināšanai).

Vilkābele nedrīkst lietot, ja terapija ir balstīta uz citām zālēm, kas pazemina asinsspiedienu, tāpēc vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, pirms lietojat jebkuru piedevu, pat dabīgu.

Kā mēs lietojam Cardiform

Ražotāja mājaslapā  lasām, ka ieteicamā deva ir divas kapsulas dienā, uzdzerot glāzi ūdens . Preparātu ieteicams lietot no rīta un vakarā, lai uzturētu nemainīgu uzturvielu līmeni visas dienas garumā.

Vienā iepakojumā ir tikai 20 kapsulas, tāpēc, lai nodrošinātu minimālu ikmēneša ārstēšanu, jāiegādājas vismaz 3 iepakojumi.

Cardiform

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Cik tas maksā un kur var iegādāties Cardiform ?

Cardiform netiek pārdots aptiekās , bet tikai tiešsaistē ražotāja vietnē, kas tiek plaši reklamēta internetā. Šo pārdošanas stratēģiju izmanto daudzi, lai pārdotu savus produktus un segtu piegādes izmaksas.

Par pilnu cenu  Cardiform šobrīd ir  par 50% lētāka nekā parastā cena.

Pirkums tiek veikts, vietnē ievietojot sava veida iepriekšēju pārdošanu. Lūdzu, norādiet savu vārdu un mobilā tālruņa numuru. Caur kuru operators sazināsies ar jums, lai apstiprinātu jūsu vēlmi pirkt, noteiktu vēlamo paku skaitu un plānotu piegādes adresi.

Apmaksa tiek veikta tiešsaistē vai kurjeram pēc piegādes.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Komentēt